خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / ایرج ملکی کیست و چرا معروف شد؟
ایرج ملکی کیست و چرا معروف شد؟

ایرج ملکی کیست و چرا معروف شد؟

۸۷ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو، نامزدی ایرج ملکی برای انتخابات مجلس و تأیید صلاحیت وی واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته که اغلب آن ها منفی بوده است.

ایرج ملکی کیست

 

ایرج ملکی در نخستین مصاحبه ی خود پس از نامزدی اش برای انتخابات مجلس صحبت های جالبی را مطرح کرده است.

او در مصاحبه ای تصویری با رسانه ی اینترنتی «تی وی پلاس» از وعده های انتخاباتی خود گفت و حتی اعلام کرد به ریاست جمهوری فکر می کند.

او در این مصاحبه گفت:

من همیشه دغدغه فرهنگی و فرهنگسازی داشتم و ویدئوهایی ساختم که ثابت می‌کنه همیشه دغدغه مردم را داشته‌ام. چرا نباید تایید صلاحیت می شدم؟از لحاظ فنی و اجتماعی تجارب لازم را برای کار کردن در مجلس دارم. ثابت نگه داشتن قیمت‌ها اولین هدف من بعد از نشستن روی صندلی مجلس است. شاید روزی رئیس جمهور هم شدم، در آن زمان مَنیتی ندارم و فقط مسئولیتم بیشتر می‌شود.

اگر رای بیاورم علاوه بر دو میلیون دین مردم کرمانشاه دین سی میلیون مردم ایران در گردنم است و اگر رای نیاورم تکلیف از من ساقط است و بر عهده دیگران است و در این کار موفق باشند.

دغده اول من بحث معیشت مردم است. ما هرسال یک افزایش حقوقی داریم ولی تورمی که به وجود میاد چند برابر افزایش حقوق است. تلاش خواهم کرد تا قیمت ها را ثابت نگه دارم. تا بهانه‌ای به دست صنف‌های مختلف به وجود نیاید. تورم باغث میشود تا افراد پولدار پولدار تر و افراد فقیر، فقیر تر شوند.

 

ارتباط انزوای اجتماعی با کاهش حجم مغز

ایرج ملکی کیست و چرا معروف شد؟

ایرج ملکی متولد سال ۱۳۵۲ در کرمانشاه و دارای لیسانس روابط عمومی و مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی است.

او سال ها است کارمند دولت در وزارت نیرو است. ایرج ملکی در حال حاضر کارشناس نیروگاه برق شهر بیستون کرمانشاه است.

ایرج ملکی کیست

او در کرمانشاه سال‌ها قبل چند فیلم کوتاه هشدار دهنده درباره آسیب‌های اجتماعی با موضوعات مختلف ساخته بود. بعد از گسترش پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی این فیلم‌ها در میان کاربران کشف و اصطلاحاً سوژه خنده فضای مجازی شد.

قتل فجیع همسر و فرزندخوانده شش ساله توسط پیرمرد ۸۴ ساله | قاتل بازداشت شد

ایرج ملکی گرچه با نیت همان پیام‌های هشدار دهنده این فیلم‌ها را ساخته بود اما نوع نگاه و پرداخت او به این موضوعات باعث بوجود آمدن شرایط «کمدی ناخواسته» بود.

بعد از این اتفاق ایرج ملکی از این موقعیت یک فرصت ساخت و با اتکا بر شناخته شدنش در شبکه‌های اجتماعی شروع به فعالیت بیشتر در زمینه طنز کرد.

1927646 345

لایوهای اینستاگرام می‌گذاشت و در آن برای مخاطبانش جوک تعریف می‌کرد که اتفاقاً بسیاری از آنها هم در دسته بندی جوک‌های بیمزه قرار می‌گرفتند اما شکل تعریف کردن و حالت ایرج ملکی باز باعث می‌شد مخاطب را بخنداند.

این اقدام ایرج ملکی او را معروف تر کرد و ویدئوهای مختلفی از او و جوک گفتن‌هایش پربازدید شد.

شهرت او تا به آن حد زیاد شد که در برنامه‌های مختلف تلویزیونی از او دعوت شد، حتی ویژه برنامه سال تحویل عید و … نکته جالب دیگر این است که از او برای برنامه جوکر شبکه نمایش خانگی هم دعوت شد.

شایعه بازداشت عضو شورای شهر و استعفای شهردار تهران دروغ است

ایرج ملکی کیست

معروف ترین فیلم کوتاه ایرج ملکی «مزاحمت» نام دارد که در سال ۱۳۸۶ ساخته شده است. این فیلم کوتاه در فضای مجازی به کلیپ «چطور به تو گیر ندادن» مشهور است.

نامزدی بهمن دان بازیگر قدیمی برای انتخابات مجلس

بهمن دان، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون نیز با انتشار یک استوری اینستاگرامی از کاندیداتوری خود در انتخابات مجلس دوازدهم خبر داده است.

photo 2024 02 22 09 47 38

منبع:روزیاتو

 

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۷ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

داوود هزینه بازداشت شد + جزئیات

داوود هزینه بازداشت شد + جزئیات

داوود غفاری معروف به داوود هزینه، به جرم قاچاق انسان و پولشویی تحت تعقیب بود و اعلان قرمز اینترپل داشت.