خانه / اخبار / اخبار بین الملل / عونی الدوس نوجوان فلسطینی، بعد از شهادت به آرزویش رسید
عونی الدوس نوجوان فلسطینی، بعد از شهادت به آرزویش رسید

عونی الدوس نوجوان فلسطینی، بعد از شهادت به آرزویش رسید

۴۸ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، این نوجوان ۱۲ ساله ساکن غزه، پیش از شهادت یک کانال در یوتیوب داشت و ویدئوهایی از زندگی روزمره و بازی‌های ویدئویی خود در این سایت می‌گذاشت. او در ویدئوهایی گفته بود که دوست دارد تعداد اعضای کانالش، “به ۱۰۰ هزار، ۵۰۰ هزار و یا یک میلیون نفر برسد”.

این روزها، ویدئوهای او میلیون‌ها بار دیده می‌شود و کانالش بیش از ۱.۵ میلیون نفر عضو دارد اما خود عونی در دنیا نیست که تحقق آرزویش را ببیند. خانه عونی در نخستین ساعت ارتش رژیم صهیونیستی به غزه، بمباران شد و این پسر معصوم به شهادت رسید.

اظهارات مهم سیبان خلیل ,زن ایزدی اسیر داعش در پاسخ به ادعاهای بیوه البغدادی | با من خوب بود تا اینکه دفتر خاطراتم را پیدا کرد...

علا، عمه این پسر به بی‌بی‌سی گفته است که عونی، پسری شاد، با اعتماد به نفس و امیدوار بود. او در خانواده، به خاطر علاقه زیادش به کامپیوتر، به مهندس مشهور بوده است. عونی در فیسبوک، ویدئوهای آموزشی آشنایی با کامپیوتر برای علاقه‌مندان برگزار می‌کرد و بارها به‌خاطر این فعالیت‌ها، جوایز مختلفی را برده بود.

در شب شهادت عونی، ۱۴ عضو دیگر خانواده او هم به شهادت رسیدند.

پایان تلخ زندگی پر از امید او حالا او را به شهرتی جهانی رسانده و میلیون‌ها نفر، با حسرت، کانال یوتیوبی او را دنبال می‌کنند تا لااقل کاری کنند روحش، شاهد محقق شدن آرزویش باشد.

درباره هاسبارا ,ماشین تبلیغاتی اسرائیل چه می‌ دانیم؟

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۴۸ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

دروغ سیزده از کجا آمد؟

دروغ سیزده از کجا آمد؟

کج‌شدن برج میلاد، پس‌فرستادن کوه نور توسط ملکه انگلیس یا اخبار فوت چهره‌های سرشناس، همه دروغ‌هایی هستند که در یک روز یعنی صبح سیزدهم فروردین شکل گرفتند و پایان همان روز عمرشان به سر آمد؛ شایعه‌هایی که به «دروغ سیزده» معروفند و بیشتر قرار است شما را شگفت‌زده و سرگرم کنند.