خانه / اخبار / اخبار فرهنگي وهنري / بازگشت سیا ساکتی به تلویزیون به زودی
بازگشت سیا ساکتی به تلویزیون به زودی

بازگشت سیا ساکتی به تلویزیون به زودی

۷۹ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، رییس پلیس راهور تهران بزرگ در جریان نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه، از تولید و پخش سری جدید مجموعه پویا نمایی پلیس راهنمایی و رانندگی با عنوان “سیا ساکتی” خبر داد که از سال ۱۳۷۹ تا کنون ۵ مجموعه مختلف آن ساخته و پخش شده است.

سری جدید و ششم این پویا نمایی آموزشی با عنوان “سیا ساکتی به تهران باز می گردد” قرار است به زودی تولید و پخش شود. سری اول مجموعه با نام «ماجراهای داوود خطر و سیا» در سال‌های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ پخش شد. سری دوم این مجموعه در سال های ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ ،.سری سوم این مجموعه در سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۷ ، سری چهارم این مجموعه با نام “سیا ساکتی و ماجراهای خفن” از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ و سری پنجم این مجموعه در سال ۱۳۹۴ تولید و پخش شده بود.

محمدمهدی هراتی درگذشت

سری جدید این پویانمایی قرار است از شبکه ا پنج سیما پخش شود. این پویانمایی با شخصیت هایی چون “سیا ساکتی” و “داوود خفن” با هدف آموزش و فرهنگ سازی ترافیکی از جمله در بحث لزوم بستن کمربند ایمنی تولید شد و که در بحث جذب مخاطب و تاثیرگذاری تجربه موفقی بود و انتظار می رود که بازهم بتواند تاثیر مثبتی در مخاطبان برای رعایت هرچه بیشتر قوانین راهنمایی و رانندگی بگذارد.

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۹ / ۱۰۰
عرض اندام ایرانی‌ها در حراجی «بونامز»

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

«ملیسا باررا» پس از اخراج از سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» به دلیل حمایت از فلسطین، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.