خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / قاتل شهید محمدرضا کوشکی در جاده چالوس به هلاکت رسید
قاتل شهید محمدرضا کوشکی در جاده چالوس به هلاکت رسید

قاتل شهید محمدرضا کوشکی در جاده چالوس به هلاکت رسید

۷۳ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، سردار حمید هداوند به دنبال شهادت شهید محمدرضا کوشکی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ در درگیری با یک سارق مسلح ، دستگیری قاتل این شهید والامقام در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از شناسایی هویت قاتل،  با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده  مخفیگاه قاتل در حوالی جاده چالوس شناسایی و بامداد امروز چند اکیپ از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان ساوجبلاغ به محل مورد نظر اعزام می شوند .

پوشش بیمه‌ای تامین اجتماعی برای زوج‌های نابارور/ کاهش پرداخت از جیب بیمه‌شدگان

فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: پس از استقرار پلیس در محل اختفاء قاتل،  باتوجه به نوع ماموریت و مسلح بودن این متهم، پلیس چندین مرتبه با فرد مورد نظر مذاکره نموده که این قاتل خطرناک به هشدارهای ماموران توجهی ننموده و به صورت مستقیم با اسلحه گرم اقدام به تیراندازی کرد که طی آتش متقابل این فرد شرور به هلاکت می رسد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: از ابتدای آغاز عملیات شناسایی و دستگیری این متهم، تاکنون ۱۶ نفر از مرتبطان و همدستان قاتل که در اقدامات مجرمانه نامبرده مشارکت داشته اند، توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شده اند.

سردار هداوند در پایان ضمن هشدار به مخلان نظم و برهم زنندگان امنیت شهروندان، خاطرنشان کرد: هیچ احدی نخواهد توانست از چنگال قدرتمند فرزندان غیور این مرز و بوم بگریزد و همه مجرمان به سزای اعمالشان خواهد رسید.

دستگیری هفت نفر درخصوص قتل داریوش مهرجویی و همسرش

شهید محمدرضا کوشکی کیست؟

شهید «محمدرضا کوشکی» از کارکنان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ استان البرز بود که  ۹ آبان در درگیری با سارقان مسلح در این شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۳ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

شرایط ورود به مدارس نمونه دولتی برای پایه دهم

شرایط ورود به مدارس نمونه دولتی برای پایه دهم

شرایط دانش‌آموزان پایه نهم برای شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اعلام شد.