خانه / اخبار / اخبار ورزشي / بازدید شرکت چینی از محل ساخت ورزشگاه جدید تهران/ موقعیت مناسبی برای پروژه پیشنهاد شده + فیلم
بازدید شرکت چینی از محل ساخت ورزشگاه جدید تهران/ موقعیت مناسبی برای پروژه پیشنهاد شده

بازدید شرکت چینی از محل ساخت ورزشگاه جدید تهران/ موقعیت مناسبی برای پروژه پیشنهاد شده + فیلم

۶۷ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو، مدیرعامل این شرکت پس از بازدید اعلام کرد: به لحاظ مکانی، موقعیت مناسبی برای پروژه پیشنهاد شده است و در طراحی مجموعه ورزشی، نمادهای ایرانی را در نظرخواهیم گرفت.

شن‌گانگ مدیرعامل شرکت IPPR به همراه دیگر مدیران ارشد این شرکت چینی پیش از ظهر امروز با حضور در مجموعه شهر آفتاب، از زمین در نظر گرفته شده برای احداث مجموعه ورزشی فرهنگی بین‌المللی در پایتخت بازدید کردند.

در این بازدید که مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و سعید ابوالفتحی معاون شرکت ایرانی نیز حضور داشت، مدیر شهر آفتاب توضیحات فنی لازم درباره این زمین ٣٧٠ هکتاری و مرزهای جغرافیایی این زمین را به مدیرعامل شرکت مشاور در طراحی و ساخت مجموعه ورزشی تهران ارائه کرد.

تصویر چهره جدید و عجیب گرگ ایرانی همه را غافلگیر کرد

مدیران این شرکت نیز با بررسی و تهیه عکسهای مورد نظر مقدماتی، اطلاعات اولیه را برای تیم  فنی شرکت ارسال کردند.

قرار است تیم فنی شرکت IPPR پس از ورود به ایران در دفتر کاری که در یکی از مجموعه‌های ورزشی تهران برای آنها پیش‌بینی شده، مستقر شوند.

منیع: رکنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۷ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.