خانه / اخبار / اخبار سیاسی / نامه همسر رئیسی به همسر مکرون
نامه همسر رئیسی به همسر مکرون/ سرکار خانم مکرون از همسرتان بخواهید از مباشرت در قتل کودکان و زنان بی پناه فلسطینی خودداری کنند

نامه همسر رئیسی به همسر مکرون

۶۳ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو،

متن نامه همسر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم مکرون

همسر محترم رئیس جمهور فرانسه

ضمن عرض سلام و احترام،

بدینوسیله با قلبی آکنده از اندوه، جهت همدلی با زنان ستمدیده و کودکان بی پناه غزه، از شما می‌خواهم این حوادث و نتایجش را قضاوت کنید.

ما به عنوان «انسان» و بخاطر آنچه دراین روزهای تلخ در بخش کوچک و زیبایی از سیاره مشترک مان زمین، رخ می‌دهد، شایسته است که شرمسار باشیم. پاسداشت ارزش‌های انسانی به کنش مشترک ما و همه کسانی نیاز دارد که مدعی عدالت و آزادی هستند و از ستم و فلاکت متنفرند. چه اینکه انتظار می رود شما به عنوان یک بانوی قدرتمند و صاحب نفوذ در اروپا که آن را مهد تمدن می‌دانید، برای یاری رساندن به زنان ستمدیده و کودکان بی پناه غزه، اقدامات درخوری داشته باشید.

به واقع جهان از این همه سنگدلی قدرتمندان در حیرت مانده! چگونه می‌توان عملکرد مردان سیاست را در حمایت تسلیحاتی از اسرائیل ارزیابی کرد، در حالی که چشم و گوش آنها برای شنیدن و دیدن فریاد مظلومان فلسطینی فروبسته است؟

شوخی رهبری با صادرات نیرو از سازمان تبلیغات

همراهی پیشرفت‌های بزرگ علمی و فناورانه غرب که مبشر توسعه و رفاه بوده اند، هم اکنون با بسته شدن همه راه‌های امدادرسانی به غزه، صرفا با یاس همراه شده و پشیمانی به ارمغان می‌آورد. واقعا چگونه این سکوت و دهان فروبستگی را در برابر دستان گشاده جنایتکاران در استفاده‌ی نامتعارف از سلاح‌های نامتعارف علیه محروم‌ترین و مظلوم‌ترین مردم دنیا می توان قضاوت کرد؟

بستن آب بر تشنگان خردسال و تحریم غذا و دارو بر مجروحان و محرومان با کدام یک از سنت های اخلاقی یا قواعد مدنی، توجیه پذیر است؟ کدام یک از رویه‌ها و کنوانسیون‌های حقوقی، ملی یا بین المللی، می‌توانند توجیه‌گر این نوع تشویق‌ها برای کشتار زنان و کودکان باشند؟

کدام فراز از سخنرانی رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای صهیونیست‌ها را به وحشت انداخت؟

چگونه گروهی توانسته‌اند خود را بنده خدا (اسرائیل) معرفی کنند ولی با توسعه سیاست ترس و نفرت، فقط سلطه شیطان را گسترش بدهند؟ آیا گمان می‌کنیم که خداوند بزرگ این همه جنایت را بدون کیفر رها می کند؟

آیا موسی علیه السلام، برای قومی یا گروهی یا حزبی چنین مجوزی صادر کرده، تا مردم بی گناه را یا به اجبار از خانه و سرزمین خود اخراج کنند و یا آنها را به کلی نابود سازند؟ واقعا عیسی علیه السلام که پیامبر مهربانی است این همه بی مهری به کودکان و زنان گرفتار شده را از ما می‌پذیرد؟ آیا این اندیشه ورزان ممتاز مدرن که راهنمایان امروز جهان در این عصر هستند، چنین نوعی از تصفیه نژادی را بر می تابند؟؟

سرکار خانم مکرون از همسرتان بخواهید از مباشرت در قتل کودکان و زنان بی پناه فلسطینی خودداری کنند

سرکار خانم مکرون لطفا شما به عنوان یک بانوی فداکار و مهربان و به نمایندگی از زنان و مادران و دختران سرزمین خود، از همسرتان بخواهید از مباشرت در قتل کودکان و زنان بی پناه فلسطینی خودداری کنند و برای برقراری صلح به اقدامات فوری و موثری دست بزنند. امید دارم که در برابر تلاش‌های انسان دوستانه‌تان، از پاداش الهی برخوردار باشید.

غیبت مصی‌ علی‌نژاد در تجمع منافقین مقابل سازمان ملل

جمیله علم الهدی

همسر رئیس جمهور اسلامی ایران

منیع: رکنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۳ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

حساب اکس (توییتر) Khamenei.ir امشب پنجشنبه دوم آذر، جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب  را به زبان عبری منتشر کرده است