به گزارش اسکیمو، این جنایت مهر سال ۱۴۰۰ رخ داد و با شکایت مادر دختر جوانی به نام مریم پرونده به جریان افتاد. زن میانسال اظهار داشت دخترش مقدار زیادی پول، طلا و سکه داشته و می‌خواسته با کمک یک مهندس به نام بهراد به اروپا مهاجرت کند اما ناگهان ناپدید شده است.

پس از این شکایت مأموران، بهراد را بازداشت و در بازرسی از خانه مجردی او یک کلت کمری با ۵ فشنگ کشف کردند در بررسی‌های بیشتر نیز لکه‌های خون روی دیوار یکی از اتاق‌ها پیدا شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد، بهراد مهندس نبوده و اصلاً تحصیلات دانشگاهی ندارد.

پخش آهنگ معروف جولیا پطرس خواننده زن لبنانی از شبکه خبر

وی وقتی در برابر مستندات قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و ماجرای جنایت هولناکی را برملا کرد و گفت: پس از آشنایی با مریم تصمیم گرفتم با فریب او، پول‌هایش را تصاحب کنم. وقتی اعتمادش را جلب کردم سکه‌ها و طلاهایش را گرفتم و به او دلار تقلبی دادم. اما چند وقت بعد متوجه شد و می‌خواست پای پلیس را وسط بکشد که از ترسم با اسلحه‌ای که دوستم سعید برایم تهیه کرده بود او را کشتم و جسدش را مثله کردم و با دوستم آن را به بیابان‌های اطراف تهران بردیم و در آنجا رها کردیم.

پس از اعتراف صریح متهم ، سعید نیز بازداشت شد و به هم‌دستی با بهراد در اخفای جسد مقتول اعتراف کرد.پس از محاکمه متهمان در شعبه ۱۳ دادگاه کیفری یک استان تهران مادر مقتول درخواست قصاص کرد.

حاملگی دختر تهرانی از جاسوس آمریکایی در تهران ! + عکس های باورنکردنی

متهمان نیز از خود دفاع کردند و در پایان جلسه قضات متهم اصلی را به قصاص پس از پرداخت تفاضل دیه از سوی اولیای دم، برای مثله کردن به پرداخت یک‌دهم دیه کامل انسان و ۴۰ ضربه شلاق و از بابت خرید و نگهداری سلاح گرم به ۱۶ ماه حبس و برای نگهداری فشنگ‌های شکاری به پرداخت پانزده میلیون ریال جزای نقدی محکوم کردند.همچنین قضات هم‌دستش سعید را از بابت اخفای جسد به یک‌سال حبس تعزیری و از بابت خرید و نگهداری سلاح به ۱۸ ماه حبس و برای تهیه ابزار مثله کردن برای متهم اصلی به ۳۰ ضربه شلاق محکوم کردند.


تجاوز جنسی به دختران جوان زیبا به بهانه تتوی رایگان