خانه / اخبار / اخبار ورزشي / پاسخ سعید معروف به درخواست‌ها برای بازگشت به تیم ملی
پاسخ سعید معروف به درخواست‌ها برای بازگشت به تیم ملی

پاسخ سعید معروف به درخواست‌ها برای بازگشت به تیم ملی

۶۹ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین نشست کمیته فنی در سال ۱۴۰۲ امروز (دوشنبه، هشتم آبان) به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار شد تا تمامی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران بررسی شوند.

فدراسیون والیبال جمع‌بندی مذاکرات با لوران تیلی، جانلورنزو بلنجینی، استفان آنتیگا، مارسلو مندز، آندره‌آ آناستازی، ویتال هاینن، رنان دالزاتو، فیلیپ بلین، ولادیمیر آلکنو، خاویر وبر، رادوستین استویچف، آنجلو لورنزتی، روبرتو پیاتزا و… را در نشست کمیته فنی ارائه کرد تا درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصمیم گیری نهایی انجام شود.

واکنش حسین عبدی ؛سرمربی پرسپولیسی تیم ملی به داشتن پاسپورت ژاپنی!

 

در این جلسه محمدرضا داورزنی گزارش کاملی از روند مذاکرات با ۱۴ گزینه خارجی هدایت تیم ملی والیبال کشورمان ارائه کرد و اظهار داشت: من در هفته گذشته جلسه‌ای با سعید معروف داشتم و پیرامون مسائل مختلفی به گفت‌وگو نشستیم و از ایشان خواستم که به تیم ملی کمک کند. سعید تشکر کرد و گفت سال ۲۰۲۱ پس از المپیک از بازی کردن در تیم ملی خداحافظی کردم، بهتر است که در حال حاضر که تغییر نسل دادیم و بازیکنان خیلی خوبی داریم، این روال را ادامه دهیم ولی همیشه و هر جای دیگری بتوانند به تیم ملی والیبال ایران کمک می‌کنم. من عاشق والیبال و تیم ملی هستم و هر جا باشم و هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می‌دهم.

وحشت عجیب یک هوادار از زنش روی سکوهای استادیوم | حرکتی که جهانی شد

چیزی که الان مشخص است سعید دیگر بازی نخواهد کرد و با توجه به علاقه‌مندی‌اش برای ادامه مسیر حرفه‌ای‌اش در والیبال در زمینه مربیگری، می‌تواند با توجه به تجربیاتش و هوش بالایش به تیم ملی و والیبال ایران کمک کند.

منیع: همشهری آنلاین

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.