خانه / اخبار روز / بازداشت مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو | ۱۲۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری از مردم
به گزارش اسکیمو،

بازداشت مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو | ۱۲۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری از مردم

۶۰ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو، محمد صمدی اظهار کرد: با توجه به فعالیت تعدادی از شرکت‌های پیش فروش خودرو در تاکستان مجموعه قضایی به صورت قاطع با افرادی که در قالب شرکت و واحدهای صنفی بدون مجوز در زمینه پیش فروش خودرو فعالیت کرده و با شگردهای مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کنند؛ برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو که با جذب سرمایه‌های مردم با اقدامات متقلبانه وعده تحویل خودرو داده بودند با دستور قضایی دستگیر شدند.

عملیات ساخت 800واحد مسکونی ویژه هنرمندان و خبرنگاران آغاز شد|تحویل واحدها تا دو سال آینده| پرند را پایگاه فرهنگی هنری تهران می کنیم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: مدیر یکی از این شرکت‌ها که بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از دارایی‌های بیش از هزار نفر را دریافت کرده دستگیر شده و تعداد چهار نفر از مدیران شرکت دیگر که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از ۵۰۰ نفر جمع آوری کرده بود نیز در بازداشت به سر می‌برند.

صمدی در پایان بیان کرد: این افراد علی رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه‌های مردم در روزهای اخیر اقدام مؤثری انجام نداده، به همین دلیل بعد از دستگیری مدیران این شرکت‌ها و تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم برای پرداخت بدهی مالبختگان صورت خواهد گرفت.

تصاویر دیدنی از هنرمندان صد سال اخیر موسیقی ایران

منیع: همشهری آنلاین

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

تقسیم کار درستی بین صداوسیما و وزارت ارشاد ایجاد شده است

تقسیم کار درستی بین صداوسیما و وزارت ارشاد ایجاد شده است

معاون ساترا در سخنانی با فعالان رسانه تاکید کرد: ما در گذشته برخی چالش‌ها را در حوزه نظارت ساترا داشتیم اما در دوره جدید و بعد از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسیر خوب و تقسیم کار درستی بین صداوسیما و وزارت ارشاد ایجاد شده است.