خانه / اخبار / اخبار بین الملل / نقشه شوم اسرائیل و آمریکا برای غزه ؛ استفاده از سلاح‌های شیمیایی
یک منبع آگاه گزارش داد ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد زیر نظر نیروی دریایی آمریکا تونل‌های حماس را با گاز اعصاب پر کند. سربازان اسرائیلی

نقشه شوم اسرائیل و آمریکا برای غزه ؛ استفاده از سلاح‌های شیمیایی

۷۹ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، یک منبع آگاه عرب در گفت‌وگو با پایگاه خبری – تحلیلی میدل‌ ایست‌آی اظهار داشت: گروه‌های مقاومت فلسطینی انتظار دارند که اسرائیل به عنوان بخشی از حمله غافلگیرانه به نوار غزه، تحت نظارت کماندوهای نیروی دلتای آمریکا تونل‌های حماس را با گاز اعصاب و سلاح‌های شیمیایی پر کند.

میدل ایست آی با اشاره به اینکه «نمی‌تواند به‌طور مستقل اطلاعات درز پیدا کرده را تائید کند» گزارش داد: این منبع آگاه همچنین گفت که اسرائیل و آمریکا امیدوارند، بتوانند به عنصر غافلگیری برای نفوذ به تونل‌های حماس دست یابند تا حدود ۲۲۰ اسیر را نجات دهند و هزاران سرباز متعلق به گردان‌های القسام حماس را بکشند.

این پایگاه خبری در ادامه خاطر نشان کرد که منشا درز این اطلاعات در آمریکاست.

دیدار مسیح علی‌نژاد و مکرون رئیس‌جمهور فرانسه

میدل ایست آی افزود: این طرح به عنصر غافلگیری بستگی دارد تا بتواند با استفاده از گازهای ممنوعه در سطح بین‌المللی، به ویژه گازهای اعصاب و سلاح‌های شیمیایی، قاطعانه در این نبرد پیروز شود. این منبع آگاه گفت که مقادیر زیادی گاز اعصاب به داخل تونل‌ها فرستاده می‌شود.

بنابر این گزارش، نیروی دلتای ایالات متحده بر مقادیر زیادی گاز اعصاب که به قرار است به داخل تونل‌های حماس پمپ شود، نظارت خواهد کرد. این گاز می‌تواند حرکت بدن را برای مدتی بین ۶ تا ۱۲ ساعت فلج کند.

 هزاران سرباز القسام کشته می‌شوند ، اسرا آزاد!

این منابع آگاه همچنین گفتند که طبق این طرح در طول این مدت، نیروهای صهیونیستی به تونل‌ها نفوذ می‌کنند، اسرا نجات می‌یابند و هزاران سرباز القسام کشته می‌شوند.

میدل‌ایست‌آی می‌گوید برای اظهارنظر با کاخ سفید و وزارت دفاع ایالات متحده تماس گرفت اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده است.

سقوط پهپاد هرون 40میلیون یورویی رژیم صهیونیستی سوال‌برانگیز شد

به گزارش این پایگاه خبری، آمریکا در حال تعامل با رژیم صهیونیستی در مورد تهاجم مورد انتظار و برنامه‌ریزی شده‌اش به غزه است.

«لوید آستین» وزیر دفاع ایالات متحده تقریباً روزانه با «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای گفت‌وگو درباره حملات علیه غزه تماس‌های تلفنی داشته است، این در حالی است که مقامات ارشد نظامی ایالات متحده نیز با آگاهی از جنگ شهری به سرزمین‌های اشغالی اعزام شده‌اند.

«جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا در طول سفر هفته گذشته خود به تل‌آویو پس از شرکت در یک جلسه برنامه‌ریزی برای جنگ، به طور تصادفی عکسی را به اشتراک گذاشت که ظاهراً چهره سه کماندوی نیروی دلتا را نشان می‌داد که به اسرائیل در مورد نجات اسرا مشاوره می‌دادند. این پست بعدا حذف شد.

تظاهرات مقابل منزل نتانیاهو ممنوع شد

نیروی دلتا، شاخه‌ای از نیروهای عملیات ویژه ارتش ایالات متحده است که در عملیات‌های نجات گروگان، مبارزه با تروریسم و کشتن یا دستگیر کردن برای آنچه اهداف ارزشمند معرفی می‌کنند، آموزش دیده‌اند.

منیع: همشهری آنلاین

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

وفور قوطی‌ها و بسته‌های متعلق به برند پپسی در محیط‌زیست نیویورک و اطراف آن، چنان مشکل‌ساز شده که دادستان نیویورک، از این شرکت بزرگ آمریکایی به‌خاطر آلوده‌کردن محیط‌زیست و به خطر انداختن سلامت عمومی مردم، به دادگاه شکایت برده است.