احسان کرمی بازیگر و مجری سینما و تلویزیون است. او مدتی است که از ایران مهاجرت کرده و به خارج از کشور رفته است. تصویری از احسان کرمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن گوشواره به گوش دارد. کاربران شبکه های اجتماعی به این عکس و کار او واکنش های منفی داشته اند.

 

احسان کرمی

بیوگرافی احسان کرمی

احسان کرمی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۹ در تهران می باشد. احسان کرمی فعالیت هنری خود را از رادیو شروع کرده است. احسان کرمی بعد از کار رادیو کمی شناخته شد که باعث ورود او به دنیای اجرا شد. احسان کرمی با عروسک ببخشید عزیزم در مجموعه کلاه قرمزی حضور داشت که این شخصیت با استقبال زیادی از طرف مردم مواجه شد. احسان کرمی در سال ۱۳۷۸ ازدواج کرده و دارای یک فرزند می باشد.

از دیدن سر و وضع “داریوش” در روز عروسی سومش شوکه می شوید

ازدواج در ۱۹ سالگی

احسان کرمی در سال ۱۳۷۸ وقتی ۱۹ ساله بود با همسرش آشنا و ازدواج کرد که ثمره این زندگی تولد یک فرزند پسر بنام «نیکمهر» متولد سال ۱۳۹۳ می باشد.

IMG %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B7 %DB%B1%DB%B9%DB%B3%DB%B4%DB%B1%DB%B6

مهاجرت و حضور در من و تو

بعد از ماجرای اعتراضات به مرگ مهسا امینی، احسان کرمی که برای اجرای نمایش «پازل» در کشور آمریکا حضور داشت، قید بازگشت به ایران را زد،البته او از سال ۱۳۹۷ به خاطر تحصیل همسرش در آمریکا بین این کشور و ایران در رفت و آمد بود تا اینکه مهر ۱۴۰۱ با حضور در شبکه من و تو این مهاجرت دایمی شد.

احسان کرمی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۹ در تهران، مجری و بازیگر است،فوق دیپلم رشته هتلداری و تشریفات می باشد که از تور لیدری شروع کرد سپس بازیگری و خوانندگی را هم تجربه کرد و حالا صداپیشه و مجری  می باشد.

محیا دهقانی بازیگر نقش ماه منیر در مستوران 2

برزو ارجمند/ احسان کرمی

منبع:رکنا