به گزارش اسکیمو، عکسی از امیرمحمد متقیان به تازگی منتشر شده است که این مجری کودک سیگار به دست پیداش شده است اکنون نیز با ظاهری و قیافه کچل نیز عکسش در فضای مجازی وایرال زیادی شده است.  امیرمحمد متقیان تک فرزند و مادرش اهل ساوه و پدرش اهل تهران و در شغل چاپ و طراحی تابلو و پارچه نویسی می باشد که تا سوم دبستان در این شهرت زندگی می کردند امیرمحمد متقیان تابستان‌ ها که بیکار بودم همراه بابا به مغازه می‌ رفتم ، یک روز که ایشان از مغازه بیرون بود یکی از کارگردانان تئاتر ساوه برای سفارش بنر تبلیغاتی مراجعه کرد.

عکس سایه افضلی زیبا‌ترین بازیگر ایران بعد از تغییر جنسیت

امیرمحمد متقیان امیرمحمد که در تابستان سال ۱۳۸۴ بعنوان مهمان در برنامه کودک و نوجوان شبکه جام‌ جم حضور یافته بود با داریوش فرضیایی مجری برنامه آشنا شد. امیرمحمد متقیان صدای شش دانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از ۵۰ ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ در برنامه های سرگرمی همخوانی کرده است.

امیرمحمدمتقیان 1

 

بیوگرافی امیر محمد متقیان

امیرمحمد متقیان ۱۳ آذر ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده و یکی یک دانه خانه است. عاشق سینه‌ چاک ماشین و بازیگری است و از ۸ سالگی خاک صحنه خورده تا این که سال ۸۴ با عمو پورنگ و تلویزیون آشنا شده و از آن به‌ بعد شهرت، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه‌ سواری در کوچه را رویای روزهای رفته‌ اش کرده است.

طنز های په نه په

همان روزهایی که شادمانه‌‌ های رنگ و وارنگ و خنده‌ های ریز را بر لب‌ های همسالانش می‌ نشاند. امیرمحمد صدای شش دانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از ۲۰ ترانه شاد و کودکانه را با عمو پورنگ همخوانی کرده و خوانندگی ۵ اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

امیرمحمد متقیان بازیگر و مجری ۲۸ ساله ایرانی است. او برای بازی در نقش امیرمحمد در کنار داریوش فرضیایی در برنامهٔ تلویزیونی عمو پورنگ به شهرت رسید.

عکسی تازه از امیرمحمد که کاربران را شوکه کرد

تصاویر جدید امیر محمد متقیان در کنار دیگر هنرمندانی که در مراسم خاکسپاری مرحوم آرش میراحمدی حضور داشتند مورد بحث در فضلای مجازی قرار گرفته است.

امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان و پدر و ماردش

به تازگی عکسی از امیرمحمد متقیان مجری برنامه های کودک و نوجوان که در کنار عمو پورنگبه شهرت رسید در کنار خانواده اش منتشر شده است. محجبه بودن مادرش و شباهت عجیب او به پدرش مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

شایعه : ماجرای دختری که به خاطر فقط بی حجابی 74ضربه شلاق خورد؟

 عکس مخفی از اعتیاد زننده امیر محمد متقیان

منبع:رکنا