خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / استقبال بیش از ۳۰هزار نفر از «کیف پول شهروندی»
استقبال بیش از 30هزار نفر از «کیف پول شهروندی»

استقبال بیش از ۳۰هزار نفر از «کیف پول شهروندی»

۷۲ / ۱۰۰
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران اعلام کرد:

به گزارش اسکیمو، سعید جهانی با بیان این کهه در تمام ایستگاه‌های مترو به ویژه گیت‌های ورودی، بارکدخوان نصب شده است، اظهار داشت: ممکن است در گیت‌های خروجی تعداد دستگاه‌های بارکدخوان کمتر باشد، اما در هر ایستگاه حداقل در یک گیت خروجی، دستگاه نصب شده است.

وی با اشاره به نصب دستگاه‌ها در ایستگاه‌های بی‌آرتی نیز خاطرنشان کرد: تعدادی از ایستگاه‌ها پیش از این نیز دستگاه نداشتند و نصب دستگاه مقرون به صرفه نبود، اما در ایستگاه‌هایی که نیروی انسانی مستقر دارند، دستگاه نصب شده است.

آنچه رسانه‌های خارجی از عملیات بیت‌المقدس سال 61نوشتند

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران با بیان این که نواقص و ایرادات طرح کیف پول شهروندی در حال رفع است، یادآور شد: با توجه به تماس‌های مردم با مراکز تماس شهرداری و ثبت نظرات در سایت‌های مختلف، در حال به‌روزرسانی اپلیکیشن و رفع نواقص هستیم.

جهانی با اشاره به استقبال قابل توجه مردم از کیف پول شهروندی، تصریح کرد: از هفته گذشته که اجرای طرح آغاز شده است، بیش از ۳۰ هزار نفر اپلیکیشن کیف پول شهروندی را نصب کرده‌اند.

پرداخت بلیت مترو و اتوبوس با کیف پول شهروندی

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، با اجرای طرح «کیف پول شهروندی» دیگر نیاز به ایستادن در صف‌های طولانی برای شارژ کارت بلیت نیست و شهروندان پس از شارژ حساب خود در کیف پول شهروندی می‌توانند از طریق QR کد، هزینه سفر خود در مترو را بپردازند.

اوج برهنگی و هرزگی در مناطق گردشگری دزفول+ عکس+18

همچنین علاوه بر حذف سقف اعتباری، در صورت مفقودی کارت بلیت امکان بازگشت اعتبار با ساز و کارهای پیش‌بینی‌شده در اپلیکیشن وجود دارد و از طرفی دیگر استفاده از کیف پول شهروندی در چندین نقطه که به تدریج تحت پوشش طرح ABT قرار می‌گیرند، امکان‌پذیر می‌شود.

گفتنی است، در این طرح این امکان وجود دارد که در صورت مفقود شدن کارت بلیت، برای جلوگیری از سوء استفاده سایر افراد از کارت مفقودی، شهروندان به‌راحتی با مراجعه به حساب کاربری خود، کارت را باطل کنند.

فقط یک پایه دوازدهمی معدل 20 گرفته است

منبع:ایلنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۲ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.