خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / جذب ۱۰ هزار و ۷۸۰ آموزگار در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی
جذب 10 هزار و 780 آموزگار در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی

جذب ۱۰ هزار و ۷۸۰ آموزگار در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی

۶۹ / ۱۰۰

 

  علی فرهادی در گفت‌وگویی با بیان اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری هفته دوم مهر ۱۴۰۲ منتشر می‌شود، افزود: کسانیکه در مرحله اول آزمون پذیرفته شده اند، اما در مصاحبه تخصصی امتیاز لازم را نیاورده اند می‌توانند انتخاب شهر دیگری در استان خود کنند.

وی گفت: علاقه مندان می توانند از درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و یا آموزش و پرورش پیگیری کنند.

به گزارش اسکیمو، سجاد صدیقی مشاور وزیر و مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح کامل فرآیند ارزیابی تکمیلی پذیرفته‌شدگان گفت: در آزمون استخدام آموزگاری ۲۸ هزار نفر قرار بود جذب شوند اما بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۰ ظرفیت، خالی مانده و بیش از ۵۹ هزار نفری که در مرحله اول و چند برابر ظرفیت، پذیرفته شده‌اند برای حدود ۱۸ هزار شغل محل با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در این راستا، وزیر آموزش و پرورش پنجم مهر ماه در جمع خبرنگاران به کلاس‌های درس بدون معلم بویژه در دوره ابتدایی اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه همه ظرفیت‌های آزمون استخدامی کامل نشده است، تعدادی از کلاس‌ها بدون معلم مانده که تا نیمه‌های مهر برای آنها معلم تامین خواهد شد.

شوخی با شلوار سه خط آدیداس!

رضامراد صحرایی درباره تعداد کلاس‌های درس بدون معلم اظهار داشت: آمار دقیق در این زمینه در دست نیست ولی تعداد خیلی کم و به تعداد ظرفیت باقی‌مانده آزمون استخدامی است.

منبع:ایرنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.