خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / ماجرای منوی ۴۰۰ هزار تومانی غذای یک مدرسه!
ماجرای منوی 400 هزار تومانی غذای یک مدرسه!

ماجرای منوی ۴۰۰ هزار تومانی غذای یک مدرسه!

۸۰ / ۱۰۰

 سال تحصیلی ۱۴۰۳ـ۱۴۰۲ چند روز بیشتر نیست که شروع شده است و امسال ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش‌آموز به مدرسه می‌روند.امروز در حاشیه مراسم جشن عاطفه‌ها، موضوع منوی ۴۰۰ هزار تومانی غذای یک مدرسه غیردولتی در پایتخت مطرح شد و به بحث عدالت آموزشی هم گره خورد.

* هیچ حرکتی که بوی اشرافیت بدهد را تأیید نمی‌کنیم

البته رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در این خصوص گفت: موضوع عدالت آموزشی را با این حاشیه‌ها ترکیب نکنید. بالاخره مدرسه‌ای این کار را انجام داده است و این موضوع ارتباطی با مدرسه و آموزش و پرورش ندارد.

اهدای نشان شجاعت به دانش‌آموز حادثه حمله تروریستی به حرم شاهچراغ

وی با بیان اینکه بر منوی غذایی مدرسه غیردولتی نظارتی نمی‌کنیم، گفت: ما هیچ حرکتی که بوی اشرافیت بدهد را تأیید نمی‌کنیم و از این موضوعات هم هیچ استقبال نمی‌کنیم اما خانواده‌ها باید کمک کنند که این اتفاق نیفتد.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: ما بر کیفیت آموزش باید نظارت کنیم و این کار را هم انجام می‌دهیم.

* نظارت بر غذا و سرویس مدرسه با انجمن اولیا و مربیان است

به گزارش اسکیمو، احمد محمودزاده رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی در این خصوص گفت: بدون تردید در موضوع غذا، سرویس مدرسه و پوشش دانش‌آموزان و… باید انجمن اولیا و مربیان مدرسه نظارت و مدیریت داشته باشند.

دستگیری منتشر کننده سوالات کنکور ۱۴۰۲ | آزمون با مشکل مواجه شد؟

وی افزود: اگر در مدرسه‌ای خارج از ساختارها هزینه‌ای دریافت و بحث اشرافیت ترویج داده شود که مناسب با سیاست‌ها و فرهنگ سازی وزارت آموزش و پرورش نباشد، حتما برخورد جدی خواهیم داشت. چراکه می‌خواهیم دانش‌آموزان در محیطی سالم و یکسان پرورش پیدا کنند.

منبع:فارس

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.