خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / زمان انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیار تخصصی اعلام شد
زمان انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیار تخصصی اعلام شد

زمان انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیار تخصصی اعلام شد

۷۴ / ۱۰۰

 مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه شماره ۱۳ در خصوص زمان انتخاب رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام کرد که انتخاب رشته از ساعت ۱۰ صبح دیروز دوشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مهرماه بر روی سایت این مرکز فعال است.

به اطلاع آن دسته از داوطلبان پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مرحله اصلی مردود اعلام شده‌اند و یا به هر دلیل موفق به انجام انتخاب رشته محل نشده‌اند، می‌رساند انتخاب رشته محل از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مهرماه سال جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال است.

مشکل اصلی لایحه حجاب کجاست؟

ضمناً بر اساس رای صادره در نود و یکمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورخ ۱۹ آبان ماه ۹۸ داوطلبان با توجه به نمره و حدنصاب مرحله اصلی هر رشته محل، مجاز به انتخاب آن رشته محل هستند. به بیان دیگر هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود قادر است تنها رشته محل‌هایی را مشاهده نماید که نمره حدنصاب لازم آنها را کسب کرده باشد. کسب حدنصاب لازم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نیست و پذیرش نهایی بر اساس قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل است.

 

تذکر ۱: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته محل‌های مربوط به سهمیه مناطق محروم هستند، در صورت علاقه مندی به انتخاب رشته محل‌های مذکور می‌بایست بر اساس جدول شماره ۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی در هر رشته، جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استان‌های محل استقرار آن دانشگاه‌ها اقدام به انتخاب رشته محل نمایند.

احتمال برگزاری مجدد آزمون استخدامی آموزگاری در زمستان1403

تذکر ۲: داوطلبانی که با استفاده از سهمیه استعداد درخشان و استریت معدل و … در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شرکت نموده‌اند، چنانچه تا تاریخ ۳۱ شهریورماه فارغ التحصیل شده باشند مجاز به انتخاب رشته محل است. در غیر این صورت شرکت ایشان در مرحله تکمیل ظرفیت تخلف محسوب شده و بر اساس قوانین با آنها برخورد خواهد شد.

جدول تکمیل ظرفیت پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

به گزارش اسکیمو، جدول تکمیل ظرفیت در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از اینجا قابل دریافت است.

راه‌اندازی موکب‌های دانش‌آموزی در مسیر پیاده‌روی اربعین

منبع:تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.