مریم کاشانی همسر شهرام کاشانی در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و در شانزده سالگی ایران را ترک کرد و به دبی مهاجرت کرد. مریم در دبی با شهرام آشنا شد و باهم ازدواج کردند اما زندگی آن ها پایدار نبود. چون بعد از مدتی بدون دلیل از هم جدا شدند. شهرام در اینستاگرام عکسی از خود و همسرش به اشتراک گذاشته بود و نوشته این همسر سابق من مریم است. شهرام بعد از ازدواج با مریم دیگر ازدواج نکرده و دلیل طلاق را اصلا مطرح نکرد.

بیوگرافی بازیگران سریال دختر مردم و مروری بر آثار شاخص بازیگری آن ها

شهرام کاشانی

بیوگرافی شهرام کاشانی

به گزارش اسکیمو، شهرام در جردن تهران به دنیا آمد و در کوچه گل افشان بزرگ شد و مقطع دبستان را در مدرسه هدف و سپس مدرسه رازی گذراند. بعد از جدایی پدر و مادرش دچار مشکلات عاطفی شد تا اینکه مادرش با «محمود قربانی» همسر سابق گوگوش ازدواج کرد که این زندگی هم به طلاق ختم شد. او با اینکه نام خانوادگی اش کاشانی است اما اصالتا اهل اردبیل بوده و تورک زبان می باشد.

تصویری از هادی چوپان، خانواده اش و عقاب در یک قاب!

مهاجرت به آمریکا شهرام کاشانی

در ۱۴ سالگی با مادر و مادربزرگ اش (آنا) زمینی به ترکیه مهاجرت کردند تا اینکه دو سال بعد در ۱۳۶۹ وقتی ۱۶ ساله بود راهی مکزیک شدند. آنها سپس بعد از دو روز بصورت غیرقانونی از مکزیک وارد آمریکا شدند و تحصیلات خود را در دبیرستان یونی های ادامه داد. بنا به گفته آقای مرتضی برجسته،  آقای شهرام کاشانی بر اثر مشکلات کبدی و همچنین بیماری کرونا در کشور ترکیه چشم از جهان فرو بست.

منبع:رکنا

مهاجرت صدف صفرزاده خانم معلم قائمشهری !