خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / کلنگ احداث استاد سرای دانشگاه صنعتی شریف به زمین زده شد
کلنگ احداث استاد سرای دانشگاه صنعتی شریف به زمین زده شد

کلنگ احداث استاد سرای دانشگاه صنعتی شریف به زمین زده شد

۷۴ / ۱۰۰

 دهقانی طی سخنانی در این مراسم گفت: دانشگاه صنعتی شریف یکی از بهترین ها در حوزه صنعت کشور و دارای اساتید ‌و دانشجویان درجه یک در این حوزه است. سرمایه و معادن جواهر هر کشوری نیروی انسانی آن است و علاوه بر اینکه هر یک دارای میلیارد ها ریال ارزش مادی هستند، ارزش‌های غیرقابل اندازه گیری بسیاری دارند.

وی با تاکید بر ناکافی بودن حقوق اعضا هیئت علمی دانشگاه ها گفت: بسیاری از اتفاق های بزرگ و ثروت های ملی کشور، دستاورد افکار اساتید، جوانان و فارغ التحصیلان همین دانشگاه است.

بی قانونی در سازمان نظام روانشناسی کی به پایان می‌رسد؟

به گزارش اسکیمو، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بیان کرد: مسئله مسکن، بزرگ‌ترین دغدغه یک استاد جوان است که امیدواریم با اقدام مؤثر دانشگاه صنعتی شریف و با همت بلند دکتر زاکانی، در این راستا کمکی به اساتید جوانی که نیازمند حمایت اند صورت گیرد که بتوانند با آسودگی خاطر اثر گذاری بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه موتور مولد امید و انگیزه در میان دانشجویان، اساتید هستند، ادامه داد: دانشجو زمانی که حس آرامش و نشاط را درون اساتید حس نماید، حس آرامش متقابل را خواهد گرفت و به آینده امیدوارتر می‌شود، بنابراین ما نیز به سهم خودمان تمام تلاشمان را در دانشگاه صنعتی شریف و سایر دانشگاه ها خواهیم کرد که این پروژه که می‌تواند مسیر پروژه های بعدی را هم هموار کند به زودی به نتیجه برسد و امید به اساتید جوان کشور و جامعه تزریق شود.
دهقانی در پایان تصریح کرد: باتوجه به سه سال تلخی که پشت سر گذاشته ایم، امیدوارم امسال یک سال پر انرژی برای اساتید و دانشجویان باشد.

منبع:برنا

 باتسمات سعیدوفا پیرزنی که 30 سال پسرش را ندیده !

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.