خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / برگزاری آزمون استخدام ۳۸۰۰معلول در صورت تایید سازمان برنامه و بودجه
برگزاری آزمون استخدام ۳۸۰۰ معلول در صورت تایید سازمان برنامه و بودجه

برگزاری آزمون استخدام ۳۸۰۰معلول در صورت تایید سازمان برنامه و بودجه

۸۰ / ۱۰۰

رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد

 علی محمد قادری در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی که با حضور وزیر رفاه در مدرسه استثنایی پسران ساریخانی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت اعلام می‌کند که بیش از ۲۰ دستگاه وظیفه تسهیلگری خدمات موردنیاز را در حوزه آموزشی، تربیتی و فضاهای تحصیلی دارند.

روایت محسنی اژه‌ای از رئیس جمهوری که به قانون گفت مزخرف+فیلم

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالی درباره زمان اجرای ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی توضیح داد: موضوع اجرایی شده است و دستورات خوبی را معاون اول رییس جمهوری صادر و جلسات متعددی برگزار شده و آرامش برقرار است.

برگزاری آزمون استخدام مستقل برای افراد دارای معلولیت

به گزارش اسکیمو، رئیس سازمان بهزیستی درخصوص اجرای آزمون اختصاصی افراد دارای معلولیت، گفت: همه امورات آن انجام شده است. سازمان اداری و استخدامی تایید کرده و اگر سازمان برنامه و بودجه تایید نهایی کند، در سال ۱۴۰۲، بیش از ۳۸۰۰ فرد دارای معلولیت که شرایط لازم را دارند می‌توانند در آزمون اداری و استخدامی شرکت کنند و جذب دستگاه‌های مرتبط با موضوع بشوند.

ماجرای مرتضی کریمی شهید مدافع حرم که ۲ سنگ مزار دارد!

قادری در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در آزمون استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش چه تعداد از قبول شدگان از میان جامعه معلولان بودند، تصریح کرد: آمار باید توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام شود و بعد از تایید نهایی، گزینش و سایر مراحل باید تا سه ماه آینده اعلام شود.

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.