خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / طنین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۱۰۰۰۰ مدرسه کشور
طنین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در 110000 مدرسه کشور

طنین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۱۰۰۰۰ مدرسه کشور

۴۹ / ۱۰۰

رضا مراد صحرایی صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی در آموزشگاه شهید کمندی ضمن تبریک این ایام به ارائه گزارشی از وضعیت شروع سال تحصیلی پرداخت و بیان کرد: مراسم آغاز سال تحصیلی به طور همزمان در حال اجراست و بسیاری از اعضای هیئت دولت در سراسر کشور به همین مناسبت در مدارس مختلف حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: بیش از ۱۵۰ مدیر، معاون و سازمان‌های تابعه در کنار مقامات استانی در مراسم آغاز سال تحصیلی حضور دارند و در سراسر ایران در این جشن حاضر هستند.

 

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: طی دو سال فعالیت دولت سیزدهم، بیش از ۳.۵ میلیون مترمربع فضای آموزشی تحویل داده شده است و امسال در کنار ساختن ۲  هزار و ۲۰ مدرسه می‌توان به ساخت مدارسی همچون این آموزشگاه به همت سازمان نوسازی مدارس کشور ظرف ۱۲۰ روز اشاره کرد.

صحرایی اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که با شعار “ما می‌توانیم” مدرسه را نقطه آغاز قوی شدن ایران عزیز کنیم و به امید ساختن ایران سربلند، زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت(عج) را فراهم آوریم.

 نبش‌ قبر ۹۹ بیمار برای کشف جنایت (+عکس)

همچنین محمدمهدی کاظمی؛ رئیس پروژه بازگشایی مدارس ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به معلمان و دانش آموزان گفت: در سال تحصیلی  جدید آمادگی پذیرش ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش آموز در ۱۰۰ هزار مدرسه را داریم.

وی ادامه داد: امروز جشن بازگشایی مدارس در همه مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود و ریاست جمهور و وزیر آموزش و پرورش نیز در یکی از مدارس استان تهران در بهارستان حضور دارند تا زنگ آغاز سال تحصیلی و زنگ ایثار و مقاومت به صدا درآید و این زنگ به طور همزمان در مدارس سراسر کشور به صدا در می آید.

انتقاد وزارت بهداشت از تبلیغ دخانیات در فیلم‌های سینمایی

به گزارش اسکیمو، معاون آموزش متوسطه گفت: بیش از ۱۵۰ میلیون جلد کتاب در ۹۹۰ عنوان تولید شده است و در اختیار ادارات کل آموزش و پرورش قرار گرفته است و امروز تقدیم دانش‌آموزان می‌شود.

وی گفت: همه دانش‌آموزانی که در سامانه مربوط به ثبت‌نام کتاب درسی ثبت سفارش داشتند، کتاب‌های خود را تحویل می‌گیرند.

منبع:تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۴۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.