خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / صبحگاه عهدسربازی برگزار می‌شود
صبحگاه عهدسربازی برگزار می‌شود

صبحگاه عهدسربازی برگزار می‌شود

۷۴ / ۱۰۰

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش اسکیمو، به نقل از ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی با گرامیداشت یاد و خاطره  شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس اظهارداشت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه ۳۱ شهریور در تهران، بندرعباس و کلیه مراکز استان و شهرستان‎ها برگزار خواهد شد و برخی تجهیزات دفاعی نیروهای مسلح به نمایش درخواهد آمد.وی در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) گفت: دوم مهر ماه سالروز شهادت یازدهمین امام شیعیان و آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) است. امسال بنا بر هماهنگی با ستاد کل نیروهای مسلح، صبحگاه مشترک عهد سربازی با حضور جمعی از کارکنان ارتش، سپاه، فراجا و بسیج با محوریت مسجد جمکران در قم به میزبانی ارتش برگزار خواهد شد. این مراسم با حضور فرماندهان عالی‌رتبه، مقامات کشوری و لشکری، روحانیون و مردم برگزار می‌شود.

صبحگاه عهدسربازی در سراسر یگان‌های نیروهای مسلح برگزار می‌شود

امیر سرتیپ محمد محمودی، معاون اجرایی ارتش

رقص مختلط و کشف‌حجاب در بندر امام خمینی(ره)

صبحگاه‌ عهد سربازی در تمامی یگان‌های نیروهای مسلح در سراسر کشور

معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی افزود: همزمان با مراسم متمرکز عهد سربازی در جمکران، این صبحگاه‌ مشترک در تمامی یگان‌های نیروهای مسلح در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: قرائت عهدنامه سربازی کارکنان پایور و وظیفه با حضرت صاحب‌الزمان(عج) و ولی‌امر مسلمین، اجرای سرود با محتوای انتظار، وحدت و سربازی و… از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در مراسم‌ عهد سربازی است.

وی در پایان عنوان کرد: سال پیش، بنا به تدبیر فرماندهی کل ارتش همزمان با آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) صبحگاه مشترک به منظور تجدید عهد سربازی با حضرت صاحب‌الزمان(عج) و تبیین و تشریح جایگاه امامت و ولایت در تمامی یگان‌های ارتش برگزار شد.

بازداشت برادرزاده ۲ ساله جواد حیدری؟

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای تازه ترین جنگ رسانه ای علیه ایران چه بود؟

ماجرای تازه ترین جنگ رسانه ای علیه ایران چه بود؟ | دروغ سازی هایی از ۱۳۸۸ تا ۱۴۰۳

همزمان با بازتاب گسترده عملیات «وعده صادق» علیه اهداف نظامی در سرزمین‌های اشغالی، موج تازه دروغ‌پردازی‌ رسانه‌ها و جریان‌های ضدانقلاب با هدف موج‌سازی‌های ضدامنیتی در کشور آغاز شده؛ سناریوسازی‌هایی که با افشای ابعاد مختلف آن، تأثیرگذاری خود بر افکارعمومی جامعه را از دست داده‌است.