خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / صحرائی: ۲۰ هزار «مدیر مدرسه» تغییر کردند
صحرائی: ۲۰ هزار «مدیر مدرسه» تغییر کردند

صحرائی: ۲۰ هزار «مدیر مدرسه» تغییر کردند

۷۱ / ۱۰۰

  رضامراد صحرایی در مراسم اختتامیه اجلاسیه دوم چهاردهمین کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضمن گرامی‌داشت آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر تمام دوران‌های عمر با برکت پس از پیروزی انقلاب را نگاه کنیم، هرگاه همراه باهم بوده‌ایم شکست ناپذیر شده‌ایم.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی این نهادها و کار تشکیلاتی منجر انجام فعالیت موثر می‌شود، عنوان کرد: توقع اصلی از دانش‌آموزان هسته سخت انقلابی این است که همواره باهم کار کنند. اگر تمام دوران‌های عمر با برکت پس از پیروزی انقلاب را نگاه کنیم، هرگاه همراه باهم بوده‌ایم شکست ناپذیر شده‌ایم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: در جنگ سخت دشمن می‌داند که قوی هستیم و جرات عرض اندام در آن حوزه را ندارد اما جنگ امروز دیگر در مرزها نیست، بلکه در مغزها است. چنین جنگی به مراتب سخت‌تر خواهد بود چرا که میدان نامرئی است، اما کار تشکیلاتی از این جهت مهم است که حقیقت را روشن می‌کند و با گفت‌وگو هر موضوع نامرئی را آشکار می‌سازد.

از کماج تا او حلوا بر سفره افطار و سحر مازندرانی ها + تصاویر

به گزارش اسکیمو، صحرایی با تاکید بر اینکه بیش از هر زمان دیگر نیاز به گفت‌وگو داریم، عنوان کرد: در کار تشکیلاتی علم بسیار مهم است و هدف از کار تشکیلاتی این است که بصیرت علمی پیدا کنیم، البته علم به تنهایی کافی نیست و به حلم نیز نیاز است، در نتیجه باید صبور نیز بود.

وی ادامه داد: توصیه موکد این است که برای رسیدن به اهداف کار تشکیلاتی را به خوبی یاد بگیرید، اطلاعات کافی کسب و صبر را در گفت‌وگوها پیشه کنید.
وزیر آموزش و پرورش افزود: دانش‌آموزان عزیز باید بدانید که اگر در مسیر دفاع از ارزش‌ها قرار گرفته‌اید، سختی‌هایی نیز وجود دارد، در نتیجه اینجاست که موضوع صبر اهمیت پیدا می‌کند.

قتل فجیع ۴ فرزند توسط پدر بی رحم در مشهد | مرد شیشه‌ای فرزند خود را در سینک خفه کرد!

صحرایی با اشاره با اینکه در نظام‌های آموزشی، بهترین نظام، نظام «از هم‌آموزی» است، تصریح کرد: کار تشکیلاتی اتحادیه نیز همین است. البته باید آگاه بود که در کار تشکیلاتی بستر و زمینه خود به خود فراهم نمی شود و در بسیاری از موارد خودتان باید کار را پیش ببرید.

وی در بخشی دیگر از سخنان گفت: امسال نزدیک به ۲۰ هزار مدیر مدرسه تغییر کردند تا در مدارس تحول ایجاد کنند، همچنین ۷ هزار مدرسه در مسیر تحول شناسایی شدند که امسال در ۵ هزار مدرسه فعالیت‌های خود را آغاز خواهیم کرد.

وظایف معاونت امور زنان برای ترویج «حجاب»

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صحرایی تاکید کرد: تمامی مدارس شناسایی شده در مسیر تحول مدارس عادی و دولتی هستند، ان‌شالله روحیه تحولی به این مدارس برده می‌شود و شاهد الگوسازی برای تمامی مدارس کشور خواهیم بود.

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۱ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.