خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / امکان استعلام ممنوع الخروجی با استفاده از کد ملی
امکان استعلام ممنوع الخروجی با استفاده از کد ملی

امکان استعلام ممنوع الخروجی با استفاده از کد ملی

۷۴ / ۱۰۰

معاون اجتماعی فراجا اعلام کرد

 سردار سعید منتظرالمهدی در ادامه گفت: اگر  «پلیس هوشمند»، طی سال های گذشته شعاری و غیرقابل دسترس می نمود، اما امروز با تسهیل در دریافت خدمات و کاهش مراجعه حضوری به مراکز انتظامی، برنامه ای محقق شده و البته رو به جلو است؛ چنانچه استعلام ممنوع الخروجی از طریق سامانه های مختلف فراجا تنها با درج کد ملی را می توان یکی از همین موارد دانست.

وی افزود: در ادامه تکمیل برنامه های هوشمندسازی در فراجا، پلیس مهاجرت و گذرنامه امکان استعلام لحظه ای ممنوع الخروجی را “نه امسال بلکه از سالیان گذشته” ایجاد کرده است، شهروندان می توانند افزون بر مراجعه به پنجره واحد خدمات فراجا(سخا)، با نصب و راه اندازی اپلیکیشن «پلیس من»، وضعیت ممنوع الخروجی خود را به صورت آنی بررسی کنند، در صورت ممنوع خروج بودن، تنها کافی است، فرد برای پیگیری موضوع به یکی از دفاتر گذرنامه مراجعه نماید.

ایجاد «ویترین دختران» در پیام‌رسان‌های ایرانی/ فراهم شدن زیرساخت بازار مجازی برای زنان

به گزارش اسکیمو،  معاون فرهنگی اجتماعی فراجا با تاکید بر اینکه انتظامی کشور در همه حال به فکر مردم است، گفت:  اقدامات فراجا در راستای دسترسی آسان به خدمات انتظامی را می توان از جمله فعالیت های خلاقانه این سازمان دانست چراکه پلیس هیچ‌گاه برای خدمت رسانی بیشتر به مردم منتظر اقدامات و یا خواست دیگر ارگان ها نمانده و در این امور طلایه دار، پیشتاز و حتی پیشران سایر دستگاه ها است.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، چندی پیش یکی از مسئولان قوه قضائیه عنوان کرده بود فرماندهی انتظامی باید ممنوع خروجی را به افراد اطلاع دهد این در حالی است که با  توجه به پیشرفت پلیس در حوزه هوشمندسازی این قبیل موارد از سالیان گذشته اجرایی شده است.

منبع:ایسنا

ادعای عجیب فاطمه گودرزی در موردسما جهانباز دختر اصفهانی در شیراز

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.