کد خبر : 81284
تاریخ انتشار : جمعه 13 مرداد 1402 - 14:08
929 بازدید بازدید

معرفی سریال جونگ میونگ کره ای (Splendid Politics)

معرفی سریال جونگ میونگ کره ای (Splendid Politics)

سریال جونگ میونگ یمی از سریال های کره ای است که به تازگی از شبکه تماشا پخش می شود. در این مقاله به معرفی سریال کره ای جونگ میونگ می پردازیم و داستان و تاریخ پخش این سریال را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با مجله  همراه باشید.

۸۳ / ۱۰۰

 

سریال جونگ میونگ کره ای (Splendid Politics) یک مجموعه تلویزیونی عاشقانه، تاریخی محصول سال ۲۰۱۵ کره جنوبی با بازی چا سونگ وون، لی یون هی سونگ است.  Choi Jung Gyuو Kim Sang Ho بصورت مشترک کارگردانی سریال افسانه جونگ میونگ را برعهده داشته اند.

زمان پخش سریال کره ای جونگ میونگ از شبکه تماشا

زمان پخش سریال جونگ میونگ از شبکه تماشا / عکس بازیگران سریال جونگ میونگ

پخش سریال افسانه جونگ میونگ به تازگی از شبکه تماشا شروع شده. در این بخش به معرفی روزها و ساعت پخش سریال جونگ میونگ می پردازیم.

ساعت پخش سریال جونگ میونگ: هر روز در ساعت ۱۹:۰۰

تکرار سریال کره ای جونگ میونگ: درساعت های ۰۱:۰۰ و ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰

داستان سریال جونگ میونگ کره ای

این سریال داستان زندگی جونگ میونگ را روایت می کند. جونگ میونگ فرزند ملکه و پادشاه کشور چوسان است. این کشور در چند سال گذشته درگیر اتفاقات و خطرات زیادی بوده و پادشاه سعی کرده تا به هرشکلی که شده کشور را حفظ کند. او در این مبارزه برای کشور مجبور می شود فرار کند و در معدن به کارهای سخت مشغول شود.
او بعد از مدتی به کشورش باز می گردد و با برادران ناتنی خود برای تبدیل کردن کشور کوچکشان به یک کشور قوی همکاری می کند. جونگ میونگ به هونگ جو وون که مسوئل اسلحه خانه است علاقه مند می شود و این عشق آغاز ماجرای جدید برای او است.

سریال المتمرد کپی برداری از سریال ایرانی ! +عکس

 

بازیگران سریال جونگ میونگ

در این بخش با معرفی هنرپیشه‌های سریال جونگ میونگ مره ای با  اسکیمو، همراه باشید.

لی یئون هی (Lee Yeon-hee) در نقش جونگ میونگ

بازیگران سریال جونگ میونگ / سریال جونگ میونگ چند قسمت است

لی از بازیگران سریال سریال جونگ میونگ است که در منطقه بوندانگ سئونگنام، گیونگگی-دو، کره جنوبی به دنیا آمد. در تابستان ۲۰۰۱، لی ۱۳ ساله پس از برنده شدن در رده “بهترین ویژگی” در مسابقه بهترین جوانان SM Entertainment، با موفقیت با SM Entertainment قرارداد امضا کرد. برای این مسابقه، او یک مونولوگ اجرا کرد و برای آهنگ «تا آخر دنیا» دانا گریس خواند، و همچنین ژست مدلینگ آزاد انجام داد. پس از پیوستن او به شرکت، او شروع به آموزش شدید بازیگری، آواز و رقص کرد.

شکست بزرگ لی در قالب فیلم “عشق اول یک میلیونر” با بازی در مقابل بازیگر محبوب هیون بین رخ داد. از طریق آن، او همچنین اولین خوانندگی خود را انجام داد و آهنگ “دو ر می” از صدای موسیقی را در فیلم و “اینسا” را در موسیقی متن اصلی خواند.

در سال ۲۰۰۷، بلافاصله پس از اولین همبازی‌های دختران نسل، او فاش کرد که اگر تصمیم نمی‌گرفت به عنوان بازیگر به حرفه‌اش ادامه دهد، به عضویت دختران نسل تبدیل می‌شد، زیرا که هنوز با هم تمرین می‌کردند.

 

چا سونگ وون (Seung-Won Cha) در نقش شاهزاده گوانگ هی

سریال کره ای جونگ میونگ / هنرپیشه‌های سریال جونگ میونگ

چا سئونگ وون از هنرپیشه‌های سریال جونگ میونگ و یک مدل اهل کره جنوبی است. او قبل از شروع حرفه ای موفق به عنوان مدل در سال ۱۹۸۸ مدرک مهندسی را از دانشگاه موکوون دریافت کرد. اگرچه اولین فیلم او در سال ۱۹۹۷ “تعطیلات در سئول” و بسیاری از نقش های بعدی او را به عنوان یک ستاره بزرگ معرفی نکرد، اما در سال ۲۰۰۰ توجه ها را به خود جلب کرد.  چا در سال ۱۹۹۲ ازدواج کرد. او و همسرش دو فرزند دارند، یک پسر متولد ۱۹۸۹ و یک دختر متولد ۲۰۰۳.

 

سئو کانگ جون (Seo Kang Joon) در نقش هونگ جوون

سریال جونگ میونگ کره ای / هنرپیشه‌های سریال جونگ میونگ

سئو کانگ جون بازیگران سریال کره ای جونگ میونگ و یک خواننده است. او که در استان گونپو گیونگگی در نقش لی سونگ هوان متولد شد، اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۱۳ در درام تلویزیونی «بعد از مدرسه: خوش شانس یا نه» انجام داد. او پس از چند نقش کوچک دیگر در «دکتر خوب» و «خدمت‌کار خانه مشکوک» در سال ۲۰۱۳، در درام تلویزیونی محبوب «بانوی مجرد حیله‌گر» در سال ۲۰۱۴ به موفقیت دست یافت.

جزئیات پخش سریال پرطرفدار کانادایی پرستاران در تلویزیون ایران

سئو همچنین یکی از اعضای گروه ۵urprise است که در سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد و متشکل از ۵ بازیگر است. او Fantagio را در پایان مارس ۲۰۲۰ ترک کرد و با آژانس جدیدی به نام Man of Creation (M.O.C) قرارداد امضا کرد. در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۱، او برای خدمت سربازی اجباری خود به عنوان سرباز وظیفه ثبت نام کرد.

 

کیم یئو جین (Kim Yeo Jin) درنقش کیم گائه شی

سریال Splendid Politics / بازیگران سریال کره ای جونگ میونگ

کیم یئو جین بازیگر سریال کره ای افسانه جونگ میونگ است. کیم اولین بازیگری خود را در نمایش صحنه ای “زنان برای چه زندگی می کنند” در سال ۱۹۹۵ انجام داد و از آن زمان تاکنون در سینما و تلویزیون فعال بوده است.

کیم به دلیل شرکت فعال در راهپیمایی‌های مختلف و فعالیت‌های گروه مدنی، جلب توجه عمومی به موضوعات بحث‌برانگیز اجتماعی و سیاسی، از جمله تلاش‌ها برای بازگرداندن کشتی‌سازان اخراج شده در صنایع سنگین هانجین، درخواست‌ها برای کاهش شهریه‌های دانشگاه و مخالفت با گروه چهار شهرت دارد. پروژه بزرگ رودخانه ها او اغلب نظرات خود را در سرویس شبکه اجتماعی توییتر بیان می کند و به عنوان یکی از محبوب ترین بازیگران اجتماعی شناخته می شود.

به دلیل فراخوان تحریم برنامه های شبکه MBC توسط او ، MBC در سال ۲۰۱۱ کیم را ممنوع کرد که منجر به حضور چهره های برجسته از محافل دانشگاهی، ادبی و رسانه ای شد. کیم همچنین برای سیاستمداران لیبرال رو مو هیون، مون جائه این و پارک وون سون کمپین زده است.

 

کیم جائه وون (Kim Jae Won) در نقش پادشاه اینجو

ازدواج جونگ میونگ / خلاصه سریال جونگ میونگ

کیم جائه وون یکی از هنرپیشه‌های سریال کره ای جونگ میونگ است که در سال ۲۰۰۱ در کمدی تلویزیونی “عسل عسل” اولین بازیگری خود را انجام داد و یک سال بعد با بازی در درام موفق “عاشقانه” در سال ۲۰۰۲ به شهرت رسید. او از آن زمان تاکنون در بسیاری از نقش‌های مشهور سینمایی و تلویزیونی بازی کرده است، از جمله «می‌توانی قلب من را بشنوی» (۲۰۱۱)، «می ملکه» (۲۰۱۲)، «رسوایی: یک حادثه شوکه‌کننده و اشتباه» (۲۰۱۳) و «سیاست پر زرق و برق» (۲۰۱۵). کیم جائه وون در سال ۲۰۱۳ با همسرش پارک سئو یون ازدواج کرد.

ویلچری که از پله بالا می‌رود

 

هان جو وان (Han Joo Wan) در نقش کانگ این وو

فیلم جونگ میونگ قسمت آخر / سریال افسانه جونگ میونگ

هان جو وان یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. او حرفه بازیگری خود را در فیلم‌های کوتاه مستقلی مانند لی سونگ هی ایل عجیب و غریب، تابستان گذشته و خروج لی سانگ وو آغاز کرد. جووان هان برای فیلم های Meloholic (2017)، Hwayi: A Monster Boy (2013) و After Love (2016) و سریال Splendid Politics شناخته شده است.


کیم مین سئو (Kim Min Seo) در نقش جو سو یونگ

بازیگران سریال جونگ میونگ با عکس / سریال کره ای افسانه جونگ میونگ

کیم مین سو یک یکی از بازیگران سریال جونگ میونگ  کره ای است. او اولین بار به عنوان کیم سه ها در گروه دخترانه سه نفره کی پاپ کوتاه مدت، که در سال های ۱۹۹۹-۲۰۰۰ فعال بود، شروع به کار کرد. وقتی مینت منحل شد، به بازیگری روی آورد. کیم بیشتر برای بازی در نقش یون بو کیونگ شرور در درام دورهمی «ماه در آغوش خورشید» شناخته می شود.

 

سخن پایانی؛ سریال افسانه جونگ میونگ

در این مقاله به معرفی بازیگران و بررسی داستان سریال کره ای جونگ میونگ پرداختیم. نظر شما درباره سریال Splendid Politics چیست؟ آسا شما هم از طرفداران این سریال هستید. نظرات خودتان را سریال جونگ میونگ کره ای با ما درمیان بگذارید.

منبع:ویکی

میانگین ۱.۵ از ۵ - (۲ امتیاز)
۸۳ / ۱۰۰
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس چهارشنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹

من فکر کن هان جو وان بازیگر کره ای خوب فکر نکن زن داشته باشه بله

آخرین اخبار

عکس

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn