کلاه قرمزی 94

مجله سر گرمی اسکیمو:برنامه ی بسیار جالب و پرطرفدار کلاه قرمزی که مدت هاست در بین خانواده ها جای خود را بازکرده و چندین نسل با آن خاطره دارند در نوروز نو و چهار هم به خانه هایمان خواهد آمد در ادامه زمان دقیق پخش این برنامه را خواهیم گفت.

 

با تأیید روابط عمومی شبکه دو، مشخص شد سازندگان مجموعه کلاه قرمزی، ویژه برنامه نوروزی جدید خود را این بار بدون هرگونه حاشیه پردازی و اختلاف نظر خواهند ساخت، اما زمان پخش آن دچار تغییراتی شده است.

در حالی که تا چندی پیش ساخت سری جدید کلاه قرمزی در هاله‌ای از ابهام و تردید بود، گویا پیش تولید این مجموعه اخیراً در سکوت خبری آغاز شده است و قطعاً در ایام نوروز ۹۴ پخش خواهد شد.

نیکول کیدمن، تام کروز و سوفیا لورن روی فرش قرمز

ضبط مجموعه از هفته آینده آغاز خواهد شد. در خبر روابط عمومی شبکه دو آمده است: «عروسک‌گردان‌ها و صداپیشه‌های «کلاه قرمزی» در آرامشی حرفه‌ای مشغول تمرین نهایی هستند و به زودی ضبط این مجموعه تلویزیونی آغاز می‌شود. سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» در ۲۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در نوروز و اعیاد سال ۹۴ تولید می‌شود. مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» به کارگردانی ایرج طهماسب که بیش از ۲۰ سال است در اعیاد و مناسبتهای خاص میهمان خانواده‌های ایرانی می شود، نوروز ۹۴ نیز روی آنتن شبکه دو می رود. کلاه قرمزی یکی از محبوب‌ترین عروسکهای چند نسل مخاطبان است که هر سال با اتفاقات تازه‌ای به تلویزیون میآید تا قصه‌ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند».
از فحوای جملات این خبر نیز می‌توان دریافت مدیران شبکه به توافق دو جانبه رضایت بخشی درباره تولید مجموعه با سازندگان رسیده‌اند و بینندگان می‌توانند امیدوار باشند امسال دغدغه‌ها و نگرانی‌های سالهای قبل مبنی بر نرسیدن یا تولید نشدن این مجموعه را نخواهند داشت.
اما نکته جالب درباره کلاه قرمزی سال ۹۴ آن است که به جای آغاز نوروز، از پنجم فروردین روی آنتن خواهد رفت. این تمهید به خاطر آن اندیشیده شده که نوروز امسال همزمان با ایام فاطمیه است. البته چون کلاه قرمزی در ۲۲ قسمت تولید خواهد شد، از ششم فروردین آغاز می‌شود و تا ۲۱ فروردین ادامه خواهد داشت. این در حالی است که سازندگان کلاه قرمزی هفت قسمت از برنامه را نیز ویژه پخش در اعیاد مذهبی خواهند ساخت که در طول سال روی آنتن خواهد رفت.
این مجموعه به کارگردانی ایرج طهماسب تولید می‌شود و او به همراه حمید جبلی نویسندگی آنرا نیز بر عهده دارد. تهیه کنندگی این مجموعه را نیز حمید مدرسی برعهده دارد.

پشت پرده حضور خانم نابازیگر در نقش اصلی؛پرداخت ۱۲درصد هزینه فیلم برای بازی در نقش همسر محمدرضا فروتن