به گزارش اسکیمو،در این تصاویر شهاب حسینی در کنار بانوانی که به او علاقه دارند عکس‌هایی به یادگار گرفته است.نکته جالب اما ژست‌های صمیمی این بانوان در کنار شهاب حسینی است.

شهاب حسینی  در آمریکا

شهاب حسینی با بانوان در آمریکا ژست‌های صمیمی داشته بود.

شهاب حسینی

بیوگرافی شهاب حسینی

شهاب حسینی زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران می باشد. او دیپلم رشته انسانی دارد و از دانشگاه تهران رشته روانشناسی انصراف داده است. وی شهرت خود را از رادیو آغاز کرده است.

 

تولد و کودکی شهاب حسینی

شهاب حسینی اولین فرزند خانواده بوده و یک برادر و دو خواهر دیگر هم دارد و اصالتا اهل تنکابن مازندران است. پدر او از دبیران آموزش وپرورش بوده که کتاب هایی را ترجمه و تالیف کرده است. او در دوران کودکی فرزند بسیار شیطانی بوده است.

شغل مادر و نقل مکان به خرم آباد

شهاب حسینی به علت شغل مادرش که یک امدادگر فعال بوده است به خرم آباد نقل مکان کرده بودند و تا ۸ سالگی در این شهر زندگی می کردند.

رونمایی سحر قریشی از مربی بدنسانی مرد در دوبی !

تلاش برای مهاجرت به کانادا

شهاب حسینی که دو سال در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران درس خوانده بود به علت مهاجرت به کانادا و رفتن پیش عمویش که مقیم این کشور بوده از دانشگاه انصراف داد اما برای رفتن به کانادا به کارت پایان خدمت نیاز داشت. او بعد از گذراندن ۱۸ ماه از خدمت خود دچار خونریزی معده شد و مشخص شد اصلا از ابتدا نباید به خدمت سربازی می آمده و به همین علت با ۱۸ ماه خدمت معاف از سربازی شد.

ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی در سن ۲۲ سالگی ازدواج کرد و خیلی زود تشکیل خانواده داد.

جنجال دیدار همسرشهاب حسینی و بهروز وثوق با انتشار عکس انها / عکس

پریچهر قنبری، همسر اول شهاب حسینی

شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ با پریچهر قنبری که از همکاران خود در تئاتر بود آشنا شد و ازدواج کردند. اولین فرزند او ۸ سال بعد از ازدواج در سال ۱۳۸۲ به نام محمدامین متولد شد و در سال ۱۳۹۰ دومین پسر آنها به نام امیرعلی به دنیا آمد. از سال ۱۳۹۹ شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری در هیچ مکانی دو نفره حضور پیدا نکردند و تمامی عکس های مشترکشان را از صفحه مجازی پاک کردند که به نوعی حکم تائید به شایعات درباره طلاق خود زدند.

شهاب حسینی

ساناز ارجمند، همسر دوم شهاب حسینی

شهاب حسینی در ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ در اکران فیلم شین با حضور خانمی به نام ساناز ارجمند در کنار خود خبر ازدواج مجددش را به شکل رسمی تائید کرد. ساناز ارجمند متولد سال ۱۳۶۹ است و آشنایی این دو فرد بر سر پروژه برنامه همرفیق بوده که ساناز ارجمند در آنجا عکسی می کرده و بعد از ارتباط در شرکت سون اسکای شهاب حسینی استخدام شد.

عکس مهناز افشار بعد از گریه های طولانی ! / دلتنگ ایرانم !