خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / نشان «داوطلب ارشد» هلال احمر به خانواده شهید الداغی اهدا شد
نشان «داوطلب ارشد» هلال احمر به خانواده شهید الداغی اهدا شد

نشان «داوطلب ارشد» هلال احمر به خانواده شهید الداغی اهدا شد

۷۳ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو،وحید سلیمی روز جمعه در دیدار با خانواده شهید امر به معروف حمیدرضا الداغی همزمان با هفته هلال احمر افزود: این شهید بزرگوار در اقدامی داوطلبانه در حمایت از ناموس و دفاع آن از هموطن، از خون خود گذاشت.

وی اظهار کرد: به پاس مجاهدت و این خدمت شهید، لوح تقدیری به مادر وی و نشان داوطلب برتر هلال احمر به نیابت از شهید به دختر وی اهدا شد.رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: به افرادی که در طول سال کار داوطلبانه و انسان دوستانه انجام می دهند نشان داوطلب ارشد هلال احمر جمهوری اسلامی تقدیم می‌شود.

حمایت 1250 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از مددجویان و معلولان بهزیستی

شهید حمیدرضا الداغی کیست؟

شهید حمیدرضا الداغی شامگاه هشتم اردیبهشت ماه جاری، هنگامی‌که ۲ شرور در یکی از خیابان‌های سبزوار برای ۲ دختر جوان ایجاد مزاحمت کرده و قصد داشتند یکی از آنان را با خود ببرند به دفاع از آنان برخاست که در درگیری با اراذل شرور، ناجوانمردانه از ناحیه سینه و پشت مورد ضربات متعدد چاقو قرار گرفت و به شهادت رسید.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شهید الداغی متولد سال ۱۳۵۶ در سبزوار و دارای مدرک کارشناسی معماری بود که در حوزه طراحی و نقشه کشی ساختمان فعالیت داشت و از آن شهید بزرگوار یک فرزند دختر به یادگار مانده است.

منبع:ایلنا

 اعلام شروط ایران برای حج به عربستان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۳ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.