خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / انتشار فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری تهران
انتشار فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند شهرداری تهران

انتشار فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری تهران

۷۸ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، ساعاتی  پیش فیش حقوقی کارمند حراست در سازمان پسماند شهرداری تهران در مرداد ۱۴۰۱ به مبلغ ۱۰۶ میلیون تومان منتشر شد.

برخی اقلام فیش حقوقی منتشره نشان می‌دهد بخشی از پرداختی به فرد مذکور مربوط به معوقات است که البته مابقی اقلام فیش مذکور بازهم بالاتر از سقف اعلام شده توسط مدیران شهری است.

پیش از این یکی از مسوولان شهری به خبرنگاران گفته بود،‌  سال گذشته سقف حقوق ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است.

تصمیم نهایی درباره قطع اینترنت گرفته شد

بررسی فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری

بررسی فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند شهرداری /اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد

اکبر مردانی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران در خصوص انتشار فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی یکی از کارمندان شرکت پسماند زیر مجموعه شهرداری تهران گفت: این فیش حقوقی مربوط به مرداد سال گذشته است و تعداد آیتم‌های مربوط به پرداخت معوقه و موارد استرداد حقوق آن بسیار زیاد است.

مردانی با تأکید بر این موضوع که مولفه های درج شده در فیش فرد مورد نظر نیاز به بررسی تخصصی دارد، اعلام کرد که صبح روز شنبه در جلسه ای ضمن بررسی روند پرداخت حقوق ایشان در ماه های مختلف سال گذشته، فیش‌های حقوقی ماه‌های قبل و بعد مرداد ماه فرد مورد نظر نیز بررسی خواهد شد و با این کار مشخص می‌شود چه بخشی از حقوق مربوط به معوقات بوده و دریافتی خالص ماهانه وی در طول سال گذشته چقدر بوده است.

علت کاهش تراز دریای خزر و اثرات آن بر تجارت دریایی کشور

وی ادامه داد: فردا جلسه بررسی فیش انجام و اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد و ما به دنبال شفاف‌سازی هستیم و چیز مخفی وجود ندارد.

منبع:فارس

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۸ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.