خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / امر به معروف به سبک حمید رسایی ! + عکس
امر به معروف به سبک حمید رسایی! + عکس

امر به معروف به سبک حمید رسایی ! + عکس

۷۴ / ۱۰۰

 حمید رسایی در توئیتر خود روایتی از گفت و گویش با یک زن بی حجاب در فرودگاه منتشر کرده است. این زن سوالی از رسایی مطرح کرده که به عقیده او تمسخر آمیز بوده است. رسایی زن سوال کننده را «سلیطه» خوانده است.

به گزارش اسکیمو، رسایی نوشت:  درفرودگاه خانم بی‌حجاب و سلیطه‌ای با تمسخر گفت: حاجی من بی‌حجابم عیب نداره؟ تنها جواب درخوری که به ذهنم آمد این بود: ازنظر من عیب نداره چون مردم رو یاد قبر و قیامتشون میندازی ولی خب نظر خالق هستی ملاکه اونم حجاب رو واجب کرده ومردم باید باعقل از خدا بترسن نه دیدن صحنه‌های قبیح.»

برگزاری اجلاس نماز دانش‌آموزی ؛ تجلیل از ۷۰ فعال حوزه نماز

نماینده پیشین مجلس در ادامه نوشت: «جمعی که شاهد این گفتگو بودند، خندیدند. بدجور تو ذوقش خورده بود. ادامه دادم: خانم اینو گفتم که شما فکر نکنی ماها بلد نیستیم جواب دست انداختن شما را بدیم ولی ما اگر از لزوم حجاب میگیم، چون حکم خداست و قطعا به نفع خودتون و جامعه ماست.»

او در ادامه نوشت: «ادامه دادم: مطابق فلسفه خلقت، شما خانمها مظهر لطافت و زیبایی هستید همانطور که ما مردها مظهر صلابت و سختی‌. خدا دوست داره شما به عنوان یک خانم وقتی در جامعه هستی، به توانایی‌های دیگه‌ای که میتونی داشته باشی، توجه بشه نه ظاهرت و  …»

(تصویر) امر به معروف در فرودگاه به سبک حمید رسایی

زندگینامه حمید رسایی

حمید رسایی متولد یکم مردادماه ۱۳۴۷ در تهران است که اصالتی گیلانی دارد. رسایی به سبب رفت‌وآمدهایی که با پایگاه بسیج داشته به جبهه و جنگ علاقمند شد و بیش از یکسال از عمر خود را در جبهه‌ گذراند. او در سال ۱۳۶۵ وارد حوزه علمیه قم شد و دروس حوزوی را زیر نظر موسوی گرگانی، سید احمد خاتمی، موسوی تهرانی و مسعودی خمینی گذراند و همچنین به علت تسلطش به زبان عربی برای تبلیغ‌ و وعظ به کشورهای اوگاندا، لبنان، بلغارستان، فلیپین، پاکستان وفرستاده شد. رسایی از سال ۷۱ وارد سپاه پاسداران شد و در آنجا به موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث راه پیدا کرد.

منبع:فرارو

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰
بازداشت فروشنده "اینترنت هزار تومانی اربعین" در پایتخت

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

داوود هزینه بازداشت شد + جزئیات

داوود هزینه بازداشت شد + جزئیات

داوود غفاری معروف به داوود هزینه، به جرم قاچاق انسان و پولشویی تحت تعقیب بود و اعلان قرمز اینترپل داشت.