خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / محمد رضا اسدالهی فرمانده پاسگاه چارک به شهادت رسید
محمد رضا اسدالهی فرمانده پاسگاه چارک به شهادت رسید

محمد رضا اسدالهی فرمانده پاسگاه چارک به شهادت رسید

۴۸ / ۱۰۰

 سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان از جابجایی مواد مخدر به وسیله یک دستگاه سواری در حوزه بخش شیبکوه مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: بلافاصله ماموران با تشکیل اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی پاسگاه چارک نسبت به پایش محورهای مواصلاتی و کنترل حوزه استحفاظی اقدام کردند که در این راستا به یک دستگاه خودرو سواری که به وسیله  خودرو دیگر اسکورت می شد مشکوک شدند و نسبت به توقف آن اقدام کردند.

ثبت‌نام وام ۲۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و اقدام به فرار کردند، توضیح داد: در این تعقیب و گریز  خودروی اسکورت با ضربه زدن به خودروی ماموران منجر به واژگونی آن شد که بر اثر این حادثه سرگرد “محمدرضا اسدالهی” فرمانده پایگاه انتظامی چارک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

سردار جعفری تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان با تلاش ماموران متوقف و ضمن دستگیری یک متهم در بازرسی از آن ۱۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد ، اقدامات پلیسی برای دستگیری سایر اعضای این باند به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

آخرین وضعیت پرونده قضایی «مهشاد کریمی» و «ریحانه یاسینی»

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این شهید گرانقدر و مجموعه انتظامی، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس تا آخرین قطره خون خود در جهت امنیت ایران اسلامی ایستاده اند و اجازه جولان به هنجار شکنان و قاچاقچیان را نخواهند داد.

 محمد رضا اسدالهی سومین شهید نیروی انتظامی

به گزارش اسکیمو، سرگرد “محمد رضا اسدالهی” سومین شهید نیروی انتظامی و مرزبانی هرمزگان در یک ماه گذشته است.

۱۸ اردیبهشت (سه روز قبل) رییس مبارزه با مواد مخدر مرزبانی و ‌۲۰ فروردین رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر رودان نیز در درگیری با سوداگران و قاچاقچیان به شهادت رسیدند.

منبع:ایرنا

ابلاغ ارائه دو واحد درس اختیاری مکتب شهید سلیمانی به دانشگاه‌ها

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۴۸ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی درگذشت [+زندگینامه]

آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی درگذشت [+زندگینامه]

محمد موسوی بجنوردی، پدر همسر سیدحسن خمینی و عضو مجمع روحانیون مبارز، در ۸۱ سالگی و پس از یک دوره بیماری درگذشت