خانه / دانستني ها / کشتی نوح در ایران است یا ترکیه؟
کشف بقایای کشتی نوح در ایران

کشتی نوح در ایران است یا ترکیه؟

۵۰ / ۱۰۰

 آیا امکان دارد که این کشتی باقی مانده های کشتی نوح باشد؟ شواهد و مدارک که اینطور نشان می دهد. با  اسکیمو، همراه باشید تا بیشتر با این کشتی باستانی آشنا شویم.

به گزارش برنا؛ شاید اگر آن خلبان ترک که ماموریتی برای عکس برداری برای موسسه ژئودتیک ترکیه بر عهده داشت، این کشتی را به صورت اتفاقی در عکس هایش نمی آورد، وجود کشتی نوح تا سال های بیشتری مخفی می ماند و حتی کشف نمی شد. در سال ۱۹۵۹ پس از اینکه افراد موسسه در حال بررسی عکس های گرفته شده بودند، متوجه شی عظیمی شدند که در ۲۰ کیلومتری کوه های آرارات قرار داشت. پس از بررسی های بیشتر با شباهت جمع آوری شده به جهانیان اثبات شد که کشتی باستانی نوح وجود دارد.

دلیل سفید بودن رنگ ابرها چیست

index

کشف بقایای کشتی نوح در ایران

در ژوئن سال ۲۰۰۶ میلادی، تیمی ۱۴ نفره از موسسه کشف و جست و جوی باستان شناسی الهیات به سرپرستی باب کرنو راهی ایران شدند، چرا که احتمال قرار گرفتن کشتی نوح در رشته کوه البرز وجود داشت. در طی جست و جوی خود این تیم موفق به پیدا کردن یک شی عجیب در ۱۳۰۰۰ فوتی سطح دریا شدند. ظاهر این شی به سنگی عجیب می مانست و طولی ۱۲ متری داشت.

هیئت اعزامی از ترکیه و هنگ کنگ در سال ۲۰۰۷ موفق به کشف دیواره هایی چوبی و فسیل شده در رشته کوه آرارات شدند. پس از گذشت سه سال، در سال ۲۰۱۰ این تیم محقق ویدئویی به عنوان مدرک و اثبات ساختارهای چوبی شکل منتشر کردند و مدعی بودند که عمر این چوب به ۴۸۰۰ سال پیش باز می گردد.

 نسل Z چه کسانی هستند، چه ویژگی‌هایی دارند؟

منبع : برنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۵۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

همه چیز درباره هیچهایک یا رایگان سواری !

همه چیز درباره هیچهایک یا رایگان سواری !

  این روش مسافرتی نیاز به اطلاعات کافی دارد و شما باید تحت هر شرایط هشیار و قوی باشید، تا از پس سختی‌ های سفر خود برآیید. در ادامه شما را با نکات و ترفندهای مهم سفر هیچهایک اشاره می‌ کنیم.