خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / عاملان شهادت مسعود پرکاس دستگیر شدند
عاملان شهادت مسعود پرکاس دستگیر شدند | کیفرخواست قاتل شهید مریدی صادر شد

عاملان شهادت مسعود پرکاس دستگیر شدند

۸۲ / ۱۰۰

  مجتبی قهرمانی ضمن تسلیت شهادت شهید مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی استان هرمزگان به خانواده این شهید والامقام، همرزمان وی و مردم شریف استان اعلام کرد: در نتیجه همکاری بسیار خوب اعضای شورای تأمین استان هرمزگان و مجاهدین فراجا، مرزبانی و سربازان گمنام امام زمان (عج) طی یک عملیات پیچیده و کاملاً حرفه‌ای و بی نظیر در بامداد امروز دو نفر از عوامل اصلی دخیل در این جنایت به همراه صدها کیلوگرم مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس دستگیر شدند.

خبر مهم درباره کنکور 1403 رسید!

وی تأکید کرد: پرونده شهادت این شهید گرانقدر با جدیت پیگیری می‌شود و در اسرع وقت حکم قطعی آن هم به لحاظ حمل مسلحانه مواد مخدر و هم به علت ارتکاب قتل عمدی صادر خواهد شد.

  کیفرخواست قاتل شهید مریدی صادر شد

قهرمانی افزود: در خصوص پرونده شهادت «شهید سعید مریدی» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان نیز در کمتر از یک ماه از شهادت این شهید والامقام کیفرخواست یکی از عوامل شهادت با دو عنوان اتهامی قاچاق مسلحانه مواد مخدر و قتل عمد صادر شده است.

پرونده عظیمی برای منافقین و ۱۰۷ نفر از اعضای آن تشکیل شده است

رئیس کل دادگستری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات ریاست  قوه قضاییه در خصوص برخورد قاطع و بدون اغماض با مخلین امنیت، پرونده عوامل این جنایت نیز پس از ارسال به دادگاه به زودی منجر به صدور حکم نهایی خواهد شد.

شهید مسعود پرکاس کیست؟

شهید مسعود پرکاس کیست؟

به گزارش اسکیمو،سرهنگ مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان شامگاه روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، در درگیری با باند اشرار بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید و سرگرد سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان نیز ۲۱ فروردین ماه امسال در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به فیض شهادت نائل آمد.

منبع:همشهری

مسئله حقوقی «طرح گردشگری جزیره آشوراده» حل شد

میانگین ۵ از ۵ - (۱ امتیاز)
۸۲ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.