خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / حمایت موثر بنیاد برکت از طرح های اقتصادی در کشور
حمایت موثر بنیاد برکت از طرح های اقتصادی در کشور

حمایت موثر بنیاد برکت از طرح های اقتصادی در کشور

۸۲ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور، ایران اکسپو ۲۰۲۳ آغاز به کار کرد و تا ۲۰ اردیبهشت ادامه خواهد داشت؛ نمایشگاهی که از بخش‌های مختلف پتروشیمی، ساختمان، مواد غذایی، دانش بنیان‌ها، پزشکی، صنعت، صنایع دستی، خدمات فنی و مهندسی و… تشکیل شده است.در نمایشگاه امسال غرفه‌های شرکت‌های مشارکتی بنیاد برکت از جمله دو شرکت در حوزه قیر و صنایع روشنایی حضور مؤثری داشتند.

همچنین ستاد اجرایی فرمان امام بیش از ۴۰ غرفه دارویی کشاورزی، صنعتی، نفت، گاز، پتروشیمی و شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه حضور داشتند.

 اولویت‌های اصلی بنیاد برکت حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در مناطق محروم

گفتنی است امروز دکتر محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد برکت با حضور در نمایشگاه ایران اکسپو از تمامی غرفه‌ها از جمله غرفه‌های ستاد اجرایی فرمان امام بازدید و اعلام کرد: یکی از موضوعات و اولویت‌های اصلی که بنیاد برکت همواره در دستور کار خود قرار داده حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در مناطق محروم و کم‌تر توسعه یافته کشور است.

50 سال دفن زباله در "آرادکوه تهران" چه اتفاقی را رقم زده است؟

او ادامه داد: بنیاد برکت از ابتدای زنجیره تولید در قالب شکل گیری طرح‌های اقتصادی خرد در مناطق محروم ورود کرده و با حمایت و شتاب دهی رشد آنها را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

ترکمانه گفت: بنیاد برکت این مجموعه‌های خرد را به کارگاه تولیدی و سپس به بنگاه اقتصادی تبدیل کرده که فعالیت‌های صادراتی انجام می‌دهند بنابراین بنیاد برکت از ابتدای زنجیره تولید تا انتهای زنجیره تولید حضور مؤثر دارد.

مدیر عامل بنیاد برکت افزود: ظرفیت‌ها و توانمندی‌های که در مجموعه‌های بازرگانی وجود دارد کمک می‌کند که قرارداد و تفاهم نامه‌های خوبی منعقد شود.
او تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که همواره تجار به آن توجه دارند بحث توانمندی شرکت‌های تولیدی ایران است چرا که بسیاری از محصولاتی که در داخل کشور تولید می‌شود با محصولات خارجی چه از لحاظ قیمت تمام شده و چه از لحاظ استفاده از تکنولوژی‌های جدید قابل رقابت هستند.

ترکمانه توضیح داد: تجار داخلی و تجار خارجی استقبال بسیار خوبی از این نمایشگاه داشتند که یکی از علت‌های اصلی آن حضور پر رنگ شرکت‌های توانمند در حوزه اقتصادی است.

تعلیق محسن برهانی توسط هیئت رسیدگی به تخلفات انتظامی اعضای هیئت علمی صورت گرفته است

منبع:مهر

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۲ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.