هادی چوپان قهرمانی ایرانی مستر المپیا که این روزها در شبکه‌های اجتماعی فعال است، استوری جالبی برای قهرمان میس‌المپیا، آندریا شاو، که در ۳ دوره آخر میس‌المپیا نفر برتر بوده، منتشر کرد.

شوخی هادی چوپان با آندریا شاو قهرمانان زن بدنسازی

هادی چوپان در این استوری از خواب آنها عکس گرفت و نوشت:

«ملکه ها خوابند»

هادی چوپان و شوخی با آندریا شاو قهرمان پرورش اندام زن

  اسکیمو:استوری جالب هادی چوپان برای آندرئا شاو قهرمان ۳ دوره میس المپیا را مشاهده کنید:

 

استوری هادی چوپان زنان بدنساز استوری هادی چوپان برای آندریا شاو قهرمانان زن بدنسازی

بیوگرافی خانم آندریا شاو  بدنساز

آندریا شاو در دیترویت میشیگان بزرگ شد و در کودکی به ژیمناستیک علاقه داشت. از ۱۳ سالگی به باشگاه بدن‌سازی رفت اما هرگز فکر نمی‌کرد که آن‌قدر در این رشته خوب شود که بتواند در مسابقات بدن‌سازی شرکت کند. وقتی ۱۷ ساله شد شریک تمرینی مادرش که یک بدن‌ساز زن بود به او در مورد تمرینات عضله‌سازی مشاوره می‌داد. آندریا در آن زمان هیچ تمایلی به بدن‌سازشدن نداشت و می‌خواست مدل باشد و در زمینه فشن کار کند، اما به اندازه کافی بلندقد نبود!

آرش میراحمدی درگذشت

۱۸ ساله بود که در حین تمرین در باشگاه پاورهاوس، چشمش به مجله اکسیژن افتاد و عکس ورزشکاران تناسب اندام را دید. از تصویر بدن‌سازها خوشش آمد و تصمیم گرفت در این زمینه گام بردارد. او خود را دارای اندازه و رشد کافی برای رقابت به عنوان یک بدن‌ساز نمی‌دانست، اما از شکل ظاهری رقبا در مجلات خوشش می‌آمد.

در سال ۲۰۰۸ وارد دو مسابقه فیگور شد و مقام سوم و چهارم را کسب کرد، اما احساس نمی‌کرد که در مسیر درستی قرار دارد. آندریا شاو ۸ سال از شرکت در مسابقات مرخصی گرفت. آندریا در طول این مدت در دانشگاه ایالتی وِین تحصیل کرد و مدرک لیسانس خود را در رشته علوم ورزشی به دست آورد و همچنین به اصلاح تمرینات مقاومتی خود ادامه داد. سپس در مرکز پزشکی دیترویت کارآموزی کرد، در بخش فیزیوتراپی کار کرد و گواهینامه‌های آموزش گروهی و آموزش شخصی را دریافت کرد.

دستگیری مریم عبدی دختر عباس عبدی به دلیل ارتباط با مهدی یراحی

خانم آندریا شاو  در سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفت مسابقات را از سر بگیرد و به فیزیک بدنی روی آورد. پس از شرکت در شش مسابقه، مقام دوم را در مسابقات ملی ۲۰۱۸ کسب کرد و واجد شرایط دریافت کارت حرفه‌ای IFBB شد. او در مسابقات تورنتو پرو ۲۰۱۹ شرکت کرد و در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

در تورنتو پرو ۲۰۱۹، آندریا با یکی از داوران و چند تن از بدن‌سازان زن ایرن اندرسن، مارگارت مارولوس، لندا موری و آلینا پوپا صحبت کرد که همگی به او گفتند که بیشتر شبیه یک بدن‌ساز به نظر می‌رسد تا فیزیک‌کار، و او باید به فکر تغییر باشد. اندکی بعد آندریا به عنوان بدن‌ساز در شیکاگو پرو ۲۰۱۹ شرکت کرد و با ۱ امتیاز اختلاف پس از آلیشا یانگ در رده دوم قرار گرفت. آندریا در سال‌های ۲۰۲۰، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ قهرمان میس المپیا شد.

رونمایی نیلوفر پارسا از عکس های بارداریش / بازیگر سریال آوای باران دو قلو باردار شد +عکس و بیوگرافی

حقایقی درباره زن بدنساز در استوری هادی چوپان استوری هادی چوپان برای آندریا شاو قهرمانان زن بدنسازی

منبع: رکنا