خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / برنامه‌های بزرگداشت روز ملی جمعیت اعلام شد
برنامه‌های بزرگداشت روز ملی جمعیت اعلام شد

برنامه‌های بزرگداشت روز ملی جمعیت اعلام شد

۸۲ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو،  حجت الاسلام و المسلمین مهدی متقی فر در خصوص برنامه های روز ملی جمعیت که مصادف با روز ۳۰ اردیبهشت ماه است، اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت روز ملی جمعیت، وزارت ورزش و جوانان مطابق سال گذشته برنامه‌های گسترده‌ای را در سطح کشور اجرا می کند.

وی تصریح کرد: از جمله این برنامه‌ها می توان به « برگزاری مراسم تجلیل از فعالان و خادمان حوزه جمعیت و فرزندآوری» اعم از گروه‌های جهادی، مدیران کل، نویسندگان، کارگردانان، هنرمندان و همچنین تقدیر از گروه‌های مرجع و تأثیرگذار مانند ورزشکاران، بازیگران و تقدیر از خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر که در کار و تحصیل موفق بوده‌اند، اشاره کرد.

جزئیات چگونگی بازداشت شهرام جزایری

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان ادامه داد: « برگزاری کمپین‌های رسانه‌ای با موضوع بزرگداشت روز ملی جمعیت»، «برگزاری نشستهای تخصصی با حضور صاحب نظران استانی توسط رسانه‌ها»، «برگزاری نشست مدیران کل استان‌ها با گروه‌های اثرگذار در حوزه جمعیت» و «برگزاری مسابقات و جشنواره‌های فرهنگی ورزشی با حضور اعضای خانواده‌ها» از دیگر برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در سطح کشور به مناسبت بزرگداشت روز ملی جمعیت خواهد بود.

شعار روز ملی جمعیت

وی با بیان این که شعار محوری این برنامه‌ها «ایران جوان بمان» و «سهم من از جوانی ایران» خواهد بود، اظهار داشت: بر اساس توافق صورت پذیرفته با وزارت کشور، برگزاری «برنامه جایزه ملی جمعیت» با همکاری اداره کل امور بانوان استانداری‌ها در سطح کشور نیز از دیگر برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در هفته جمعیت خواهد بود.

منبع:فارس

انتقاد از کمبود بانک‌ قرض‌الحسنه در کشور

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۲ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.