خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباس‌پور اصفهان
آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباس‌پور اصفهان

آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباس‌پور اصفهان

۷۴ / ۱۰۰

منصور شیشه فروش،  اظهار کرد: ساعاتی پیش بخش خنک کننده یکی از واحدهای نیروگاه شهید عباس‌پور که توان تولید ۳۲۰ مگاوات برق را دارد، دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه ۳۰ اکیپ آتش‌نشانی از شهرهای اصفهان، درچه و خمینی‌شهر به محل حریق اعزام شده است، افزود: همچنین عوامل اورژانس، هلال‌احمر و نیروی انتظامی در محل حریق حضور دارند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: کنترل ترافیک و ایمن‌سازی محل حریق انجام شده، همچنین در حال حاضر ۸۰ درصد حریق نیروگاه اطفا شده است.

بازار گل خاوران تهران در آتش سوخت

وی ادامه داد: این حادثه خسارت جانی نداشته و علت آن در دست بررسی است.

امدادرسانی آتش‌نشانان از شهرهای همجوار نیروگاه شهید عباس‌پور

سرآتشیار فرهاد کاوه‌آهنگران نیز در خصوص آخرین وضعیت این حادثه، اظهار کرد: ساعت ۱۶:۲۸ امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه، وقوع حریق در نیروگاه شهید عباسپور واقع در محدوده درچه، به سازمان آتش‌نشانی اصفهان گزارش شد.

وی افزود: با توجه به این حریق فوق‌العاده سنگین، به‌طور تقریبی تمام اطفائیه‌های سنگین از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده است.

به گزارشاسکیمو،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرستان‌های همجوار از جمله درچه، خمینی‌شهر و نجف‌آباد در وضعیت آماده‌باش قرار دارند و خودروهای آبرسان شهرداری نیز به محل حریق اعزام شده است.

بیمارستان شریعت‌رضوی منطقه۹ تعطیل شد

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۴ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.