خانه / اخبار / اخبار فرهنگي وهنري / چگونگی استفاده از یارانه اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه
چگونگی استفاده از یارانه اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه

چگونگی استفاده از یارانه اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه

۷۳ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، به نقل از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به انتقال ثبت‌نام و اختصاص یارانه خرید کتاب به بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، خریدارانی که تمایل به دریافت اعتبار خرید و استفاده از آن در بخش حضوری نمایشگاه را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه نمایشگاه مجازی به آدرس book.icfi.ir در قسمت پروفایل درخواست یارانه اعتباری خود را ثبت کنند.

اعضای هیأت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور در صورتی که اطلاعاتشان از سوی مراکز مربوطه به ستاد نمایشگاه ارسال شده باشد، می‌توانند برای دریافت یارانه اعتباری خود درخواست کنند.

مهران مدیری از برره تا دورهمی / کاریکاتور

پس از اختصاص یارانه اعتباری خرید کتاب، علاقه‌مندان می‌توانند به دو صورت حضوری و مجازی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌های مدنظر خود را خریداری کنند.

 یارانه اعتباری خرید کتاب در بخش حضوری

برای استفاده از یارانه در بخش حضوری در صورت حضور ناشر در نمایشگاه و موجود بودن کتاب در غرفه، خریداران می‌توانند با مراجعه به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب، کتاب‌های مورد نظر خود را با احتساب یارانه اعتباری خریداری کنند.

پس از نهایی شدن سفارش، کد پیگیری سفارش برای خریدار پیامک می‌شود. این کد در پروفایل و در بخش تاریخچه خریدها نیز قابل مشاهده است. لازم است خریداران با همراه داشتن این کد به غرفه ناشر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مراجعه کرده و با اعلام کد پیگیری سفارش، کتاب‌های خود را به صورت حضوری تحویل بگیرند.

بزرگداشت تنها شهید مدافع‌حرم استان بوشهر محمد احمدی‌جوان

ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی کتاب حضور دارند، برای تحویل حضوری کتاب‌های خریداری‌شده در بخش مجازی نمایشگاه، می‌توانند پس از دریافت کد پیگیری سفارش از خریدار، در صورت موجود بودن کتاب‌ها در غرفه به پنل خود مراجعه و ارسال توسط ناشر را برای آن کد سفارش، ثبت کنند و کتاب‌ها را به خریدار تحویل دهند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌است» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار می‌شود.

قاتلان واقعی سریال‌های جنایی

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۳ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

سکانس پربازدید قسمت جدید «افعی تهران» با بازی سحر دولتشاهی و پیمان معادی + ویدیو

سکانس پربازدید قسمت جدید «افعی تهران» با بازی سحر دولتشاهی و پیمان معادی + ویدیو

سکانسی از قسمت جدید سریال «افعی تهران» با بازی سحر دولتشاهی و پیمان معادی که پربازدید شده را مشاهده کنید.