خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / ابلاغ ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی
ابلاغ ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی

ابلاغ ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی

۶۰ / ۱۰۰

  محمود کریمی بیرانوند معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با بخش پیگیری شبکه خبر گفت طبق قانون مشاغل خانگی مصوب سال ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی هر ساله بانک مرکزی با همفکری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان تسهیلات مورد نیاز حوزه مشاغل خانگی را جمع بندی و توسط بانک مرکزی به ۸ بانک عامل ابلاغ می‌کند.

میزان اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی

به گزارش اسکیمو،معاون اشتغال وزارت کار گفت: سال گذشته میزان اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی ۳ هزار میلیارد تومان بود که امسال با رشد ۳۳ درصدی در نظر گرفته شده است. بانک‌های عامل باید از محل منابع تسهیلات تکلیفی خودشان به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت کنند.
کریمی بیرانوند در ادامه افزود: اگر تا پایان مهر ماه حدود ۷۰ درصد از تسهیلات تکلیفی را جذب کنیم در مهر ماه یا آبان ماه منابع جدیدی برای این حوزه در نظر گرفته می‌شود
آقای بیرانوند با ارشاره به این که این تسهیلات به عملکرد و ظرفیت استان‌های کشور در نظر گرفته می‌شود گفت: افراد متقاضی در همه استان‌های کشور می‌تواند از این تسهیلات استفاده کنند. میزان سقف دریافت تسهیلات فردی ۱۵۰ میلیون تومان و میزان تسهیلات برای پشتبان‌ها ۴ میلیارد تومان است.

پدیده مهاجرت تحصیلی ؛پزشکانی که دیپلمه به کشور باز می‌گردند!

منبع:صدا و سیما

میانگین ۵ از ۵ - (۱ امتیاز)
۶۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.