خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / حکم قصاص قاتل شهید ستوانیکم “سجاد دالمن” اجرا شد
حکم قصاص قاتل شهید ستوانیکم "سجاد دالمن" اجرا شد

حکم قصاص قاتل شهید ستوانیکم “سجاد دالمن” اجرا شد

۵۰ / ۱۰۰

سرهنگ صالح مطهری‌راد اظهار کرد: ۹ مردادماه سال ۱۴۰۰ شهید “سجاد دالمن” حین انجام وظیفه با تیراندازی مستقیم سارق مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: با توجه به درخواست اولیای دم بر اجرای حکم قصاص، کارشناسان معاونت حقوقی و امور مجلس و دولت فرماندهی انتظامی استان خوزستان با پیگیری‌های مجدانه در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان خوزستان مستقر در شهرستان دزفول قاتل به قصاص نفس محکوم و در شعبه ۷ دیوان عالی کشور رای تایید شد.

معاون حقوقی و امور مجلس و دولت فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: قاتل شهید والامقام “سجاد دالمن” پس از اجری تشریفات قانونی استیذان در معاونت قضائی قوه قضائیه صبح امروز (۱۸ اردیبهشت‌ماه) به دار مجازات آویخته شد.

آذر و توران در آستانه ۱۰۰ روزگی

سرهنگ مطهری‌راد افزود: اجرای حکم قصاص قاتل این شهید والامقام موجب تسلی دل خانواده معظم این شهید والامقام و آحاد کارکنان فراجا شد.

چگونگی به شهادت رسیدن سجاد دالمن

به گزارش اسکیمو،شامگاه  شنبه‌ ۹مرداد ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۲۲:۳۰، ستوان سوم «سجاد دالمن» از نیروهای خدوم و تلاشگر کلانتری ۱۵ صفی آباد در حین انجام ماموریت در عملیات تعقیب اشرار و سارقین مسلح  از ناحیه سر مورد اصابت گلوله سلاح کلاشنیکف سارقین قرار گرفت و به فیض عظمای شهادت نائل آمد. این افراد مسلح در محور “شوش – دزفول” به سمت گشت خودرویی پاسگاه “صفی آباد” اقدام به تیراندازی می نمایند که طی آن «سجاد دالمن» مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به شهادت می رسد.

مزایای الکترونیکی شدن گواهی‌ ولادت و فوت

 

🌹 «سجاد دالمن» که به گفته ی همکارانش به تازگی مراسم نامزدی خود را برگزار کرده بود، از نیروهای کم نظیر و با اخلاق و خدمتگزار و مردم دار نیروی انتظامی شهرستان دزفول بود که مزد سال ها تلاش و خدمت خالصانه خود را گرفت و چند روزی قبل از آغاز دهه محرم، مهمان سفره اباعبدالله الحسین (ع) شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۵۰ / ۱۰۰
پلمب و تخریب خانه‌های دودی در محله شوش

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.