خانه / اخبار / اخبار سیاسی / وضعیت مسیح علی‌نژاد بحرانی شد
بستری می‌شود یا به خود و اطرافیانش آسیب می‌زند؟ ؛ وضعیت مسیح علی‌نژاد بحرانی شد

وضعیت مسیح علی‌نژاد بحرانی شد

۶۹ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو،در حالی که مسیح علی‌نژاد برای گران فروختن خود به کارفرماهای غربی ادعا کرده بود جمهوری اسلامی می‌خواهد او را بدزد یا بکشد، خبرها و گزارش‌های منتشره از وخامت وضعیت روحی وی حکایت می‌کند.

وی پس از آن که سال گذشته با برخی مقامات غربی – مانند مایک پمپئو رئیس بدنام سیا در دولت ترامپ- عکس یادگاری گرفت و تنگدستی این محافل در اپوزیسیون‌پروری برای ایران را به رخ کشید، تدریجا از کانون توجهات رسانه‌های اپوزیسیون بیرون افتاد. علت هم در سرنگونگی نمایشی بود که به نام براندازی به راه انداخته بودند اما چند ماه بعد، اسباب طنز و تمسخر و تحقیر اپوزیسیون قدیمی را فراهم کرده بود.

سفیر ایران در افغانستان عوض شد | تائید خبری که تکذیب شد

خالی‌بندی فراوان، فریب برخی گروه‌های اپوزیسیون و بالا کشیدن بخشی از بودجه‌های دریافتی از دولت آمریکا در کنار انگشت نما شدن اپوزیسیون، موجب بی اعتمادی به مصی علی‌نژاد و حاشیه‌نشینی و افسردگی مصی علی‌نژاد شد.

سخنرانی مسیح علی‌نژاد برای ارواح با عکس مهسا امینی

او آخرین بار در اثر فشار روانی شدید، به داخل ساختمان خالی سازمان ملل رفت و عکسی از خود پشت تریبون و رو به صندلی‌های خالی سالن گرفت و آن را منتشر کرد.

انتشار این تصویر، هر چند سوژه خنده برخی ناظران شد، کارشناسان مطلع در امور روان شناسی و روان پزشکی را به این تحلیل رساند که افسردگی سابقه دار علی‌نژاد به حد بحرانی رسیده است.

مسیح علی‌نژاد بستری می‌شود یا به خود و اطرافیانش آسیب می‌زند؟

فرد در چنین مرحله ای از به‌هم ریختگی روانی، ممکن است به خود یا افراد پیرامون خود آسیب برساند. این وضعیت به هم ریخته علی‌نژاد، متعاقب آن تشدید شده که بسیاری از فراخوان‌های تجمع در آمریکا و اروپا، حتی با حضور افرادی به تعداد انگشتان دو دست انجام شد و بی‌پشتوانگی روسای جدید و خودخوانده اپوزیسیون را به رخ کشید.

منبع: کیهان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۹ / ۱۰۰
لیست نمایندگان مجلس که تایید یا ردصلاحیت شدن

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب

اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب

نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود.