اخیرا ویدیویی از عجیب ترین مراسم عروسی سردار آزمون در رسانه های مجازی بحث داغی را در بین کاربران ایجاد کرده است. گویا ویدیو مراسم عروسی از راه دور سردار آزمون بدون سر صدا و رقص انجام شده است

به گزارش اسکیمو، در ادامه ویدیویی از عروسی سردار آزمون بدون حضور دوماد و عروس خواهیم دید.

از دیشب ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته که سردار نقش اصلی آن را ایفا می‌کند. ماجرا از این قرار است که در گنبد مراسم عروسی این ستاره لورکوزن و تیم ملی به شکل مجازی برگزار شده است. در واقع خود سردار و همسرش در این مراسم حضور فیزیکی نداشته‌اند.

البته این مراسم بیشتر یک مهمانی خانوادگی بوده تا یک عروسی؛ مراسم اصلی عروسی سردار چند وقت قبل در دبی برگزار شده که در آن ۱۰۰ نفر از دوستان و آشنایان نزدیک او حاضر بوده‌اند. در حقیقت می‌توان گفت مراسم دیشب برای آن بخش از اقوام سردار بوده که نتوانستند در مراسم دبی او حضور پیدا کنند.

ویدئو ببینید: مراسم عروسی سردار آزمون غوغا بپا کرد [+فیلم]
مراسم ازدواج سردار آزمون غوغا بپا کرد

سردار آزمون؛ نامی که در نیم فصل دوم به مراتب بیشتر از شش‌ماهه اول فصل شنیده شده است. مهاجم ایرانی که در هفته‌ها و ماه‌های آغازین حضور خود در بوندس‌لیگا شرایط سختی را تجربه کرد، اما حالا به مراتب به بازیکن مهم‌تری برای بایر لورکوزن و سرمربی اسپانیایی این تیم، ژابی آلونسو، تبدیل شده است.

آخرین وضعیت ممنوع‌الخروجی هنرمندان

سردار آزمون متولد ۱۱ دی ۱۳۷۳ بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای بایر لورکوزن و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. او در عرصه ملی در تمامی رده‌های سنی تیم ملی به میدان رفته‌است و اکنون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. آزمون سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران است. آزمون در رده باشگاهی، سابقه حضور در تیم‌های سپاهان، روستوف، روبین کازان، زنیت سن پترزبورگ وبایر لورکوزن را دارد.

سردار آزمون و همسرش در جشن عروسی خود حضور نداشتند و به صورت ارتباط ویدیویی در مراسم شرکت کردند. در تصویر زیر می‌توانید عکس او و همسرش را ببینید.

واکنش کاربران به پیوستن احسان کرمی به شبکه «منوتو»+ عکس
عروسی عجیب سردار ازمون
عروسی عجیب سردار ازمون

سردار آزمون که مدت‌هاست رابطه عاشقانه خود را با همسرش در فضای مجازی عمومی کرده است، این بار با خبر مراسم عروسی‌اش خبرساز شد. ازدواج سردار آزمون و آناهیتا کریمی چندان غیر قابل تصور نبود به دلیل اینکه سردار چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود که قصد ازدواج دارد و به زودی رسماً ازدواج می‌کند.

مراسم ازدواج سردار آزمون

تصویری از مادر سردار آزمون
تصویری از مادر سردار آزمون

مراسم عروسی سردار آزمون دیروز در گنبد برگزار شد؛ مراسمی که عروس و داماد نداشت. درواقع سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه بایرلورکوزن آلمان به صورت آنلاین در مراسم عروسی خود شرکت کرد.

لو رفتن رابطه شروین حاجی پور با ترلان پروانه ! + عشق شان از این فیلم شروع شد !

در ادامه می‌توانید ویدیو از مراسم عروسی از راه دور سردار آزمون را ببینید:

 عجیب ترین جشن عروسی سردار آزمون

اما حالا پس از انتشار تصویر مراسم ازدواج مهاجم تیم ملی ایران، این بار ویدویی از این مراسم منتشر شده است. نکته جالب این مراسم این است که سردار آزمون و همسرش در جشن حضور ندارند و به صورت ارتباط آنلاین در آن شرکت کرده‌اند!

منبع:فیگار