خانه / اخبار / اخبار بازیگران وچهره ها / جورجینا با لباس عروس جنجال به پا کرد
جورجینا با لباس عروس جنجال به پا کرد

جورجینا با لباس عروس جنجال به پا کرد

۷۰ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، پس از هفته ها حواشی و کلنجار بالاخره کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان و جورجینا نامزد آرژانتی اش به هواداران اش ثابت کردند که مشکلی با یکدیگر ندارند.

هر چند هنوز برخی از کاربران و طرفداران این زوج مشهور اعتقاد دارند آنها بواسطه جنجال رسانه ها و همچنین حاشیه امن رونالدو در تیم النصر فعلا از اختلافات با یکدیگر چشم پوشی کرده اند.

جورجینا با لباس عروس جنجال به پا کرداما در روزهای گذشته ستاره باشگاه النصر با انواع و اقسام تصاویر عاشقانه و خانوادگی به تمامی شایعات درباره جدایی شان خاتمه داده است.

در همین ارتباط اکنون شریک زندگی رونالدو تصویر عجیبی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با تعجب دنبال کنندگان اش مواجه شده است.

این مدلینگ مشهور ۲۸ ساله با نمایش تصویری از خودش در لباسی شبیه به لباس عروس تلویحا به ماجرای نزدیک بودن جشن ازدواج شان اشاره کرده است.

چهره ناامید رونالدو همه چیز را لو داد!

به گزارش وقت صبح، پس از انتشار شایعاتی درباره جدایی رونالدو و نامزد آرژانتینی اش، حالا برخی از رسانه های خارجی ادعا کرده اند این ستاره پرتغالی از پیوستن به النصر پشیمان است.

البته روند ناکامی های رونالدو با تیم النصر در هفته های اخیر سبب شده که حتی مالکان متول این باشگاه عربستانی هم به این انتقال پر سر و صدا شک کنند.

اسم واقعی زهره حمیدی بازیگر معروف را می دانستید ؟!

چرا که پس از آمدن ستاره تیم ملی پرتغال به کشور ریاض اغلب هواداران و کادر فنی النصر گمان می کردند او ستاره درخشان و بی نقص این باشگاه خواهد بود.

در همین ارتباط حالا هم انتشار تصویر تازه ای از سوی رونالدو در صفحه شخصی اش باعث نگرانی طرفداران پر و پا قرص او شده است.چرا که رونالدو در یک استوری از چهره عبوس و بدون لبخندش که حتی برخی آن را ناامید کننده تعبیر کرده اند، رونمایی کرده است.

واکنش تند شهاب حسینی به شایعات در مورد بازی در نقش صدام حسین

منبع:وقتت صبح

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ادعای جنجالی رابطه پنهانی پارسا پیروزفر با یک بازیگر زن/ بهار مصدقیان کیست؟ + عکس

ادعای جنجالی رابطه پنهانی پارسا پیروزفر با بهاره مصدقیان+ عکس

یک بازیگر تئاتر به نام «بهاره مصدقیان» در اینستاگرام خود روایتهایی از ۱۸ سال رابطه پنهانی خود با «پارسا پیروزفر» منتشر کرده و مدعی شده که پیروزفر روابط موازی همزمان با دختران بسیاری داشته و به انها اصرار میکرده تا این روابط هرگز علنی نشوند.