خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / به مناسبت هفته هلال احمر؛«هلال؛ نشان امید» به ایستگاه‌های مترو می‌آید
به مناسبت هفته هلال احمر؛ «هلال؛ نشان امید» به ایستگاه‌های مترو می‌آید

به مناسبت هفته هلال احمر؛«هلال؛ نشان امید» به ایستگاه‌های مترو می‌آید

۷۱ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه گفت: به مناسبت هفته هلال احمر و با توجه به استقبال شهروندان و مسافران مترو از برنامه‌هایی با این مضمون در سال‌های گذشته، طی هم‌اندیشی‌های صورت گرفته با تلاشگران این عرصه، امسال در شکلی وسیع، ایستگاه‌های منتخب مترو میزبان جمعیت هلال احمر و مسافران مترو خواهند بود.

نقیب عنوان کرد: این ویژه برنامه در ۵ ایستگاه منتخب مترو از جمله ایستگاه متروی میدان حضرت ولیعصر (عج)، امام خمینی (ره)، مهدیه، ابن‌سینا و هلال احمر از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به ارائه خدمات فرهنگی و هنری می‌پردازد.

صف انتظار کاشت حلزون شنوایی، صفر شد

وی افزود: از جمله برنامه‌های این رزمایش فرهنگی اجرای گروه سرود خردسالان با موضوع هلال احمر، ایستگاه آموزشی سی پی آر، ایستگاه غرفه دوستدار کودک (آموزشی و نقاشی برای حمایت روانی تیم سحر)، ایستگاه سلامت تست فشارخون جداگانه آقا و خانم، ایستگاه تیم سحاب دوچرخه ارائه کمک امداد و کمک‌های اولیه، برپایی نمایشگاه عکس، برپایی ۴ چادر هلال احمر در ایوان انتظار ایستگاه متروی حضرت ولیعصر (عج) و ۴ چادر در ۴ ایستگاه منتخب مترو، با حضور داوطلبین هلال احمر خواهد بود.

عید فطر چه روزی است؟ | پاسخ آیت الله سیستانی

افتتاحیه ویژه برنامه هفته هلال احمر

گفتنی است؛ افتتاحیه ویژه برنامه هلال، نشان امید، روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح در ایستگاه مترو ولیعصر (عج) با حضور وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور، تعدادی از امدادگران و داوطلبان هلال احمر و جمعی از مدیران سازمان فرهنگی هنری و شرکت بهره‌برداری مترو تهران برگزار شد.

بنابر اعلام به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر امسال مصادف با ۱۸ اردیبهشت است و این ویژه برنامه به مدت یک هفته از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۲ اردیبهشت برگزار می‌گردد.علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از خدمات این برنامه به مدت یک هفته، به ایستگاه‌های اشاره شده مراجعه و یا با سامانه ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

حکم حمید صفت خواننده معروف زیر زمینی در مرحله اجرا قرار گرفت

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۱ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

خبرساز شدن کلیپ فارغ التحصیلی دختران دانشکده الزهرا بوشهر

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.