خانه / اخبار / اخبار فرهنگي وهنري / احمد خلیلی فرد هنرمند پیشکسوت کردستانی دار فانی را وداع گفت
احمد خلیلی فرد هنرمند پیشکسوت کردستانی دار فانی را وداع گفت

احمد خلیلی فرد هنرمند پیشکسوت کردستانی دار فانی را وداع گفت

۴۸ / ۱۰۰

احمد خلیلی فرد خلیلی‌فرد متولد ۱۳۳۹ در سنندج، دارنده مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا، کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیأت علمی دانشگاه سوره بود.
به گزارش اسکیمو،علی اصغر دریایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در پیامی درگذشت این هنرمند نامی استان کردستان را به خانواده گرامی مرحوم و جامعه فرهنگ و هنر استان کردستان و شهر سنندج تسلیت عرض گفت.

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به شرح ذیل است. آمده است:با نهایت تالّم و تأثر، خبر درگذشت هنرمند شایسته و توانای عرصه هنرهای تجسمی کشور، زنده‌یاد احمد خلیلی‌فرد را دریافت کردم.
این هنرمند فقید و گرانقدر، ازجمله مفاخر درخشان و صاحب‌سبک سپهر هنرهای تجسمی و خاصه هنر نقاشی بود که در طول حیات پربار خود، میراث هنری نفیس و ماندگاری را به یادگار گذاشت.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده ارجمند و دلبستگان این هنرمند فرهیخته، فقدان جانکاه زنده‌یاد خلیلی‌فرد را به جامعه هنرهای تجسمی کشور و استان کردستان تسلیت عرض کرده و از پیشگاه خالق رحمان برای آن فقید سعید، رحمت، مغفرت و علوّ درجات را مسئلت می‌نمایم.

عکس های بازیگران در جشن حافظ ۹۸ + اسامی کامل برندگان

منبع:برنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۴۸ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

همه چیز درباره فیلم سینمایی «سال گربه»،کمدی جدید بهرام افشاری در سینما

همه چیز درباره فیلم سینمایی «سال گربه»،کمدی جدید بهرام افشاری در سینما

سعید خانی تهیه کننده فیلم سینمایی «سال گربه» که از چهارشنبه و همزمان با عید سعید فطر اکران می‌شود از ژانر و مشخصات این فیلم گفت.