خانه / اخبار / اخبارحوادث / علت فوت ۴ سرباز مرکز آموزش ۰۷ کازرون ارتش
علت فوت 4 سرباز مرکز آموزش ۰۷ کازرون ارتش

علت فوت ۴ سرباز مرکز آموزش ۰۷ کازرون ارتش

۶۲ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، عارف شرهانی اظهار کرد: ساعت ۲۰:۵۵ چهارشنبه شب (۱۳ اردیبهشت‌ماه) در پی انحراف از مسیر و واژگونی و آتش‌سوزی یک خودروی سمند که در محور جایزان – رامهرمز رخ داد، پنج نفر کشته شدند.

وی با بیان اینکه این خودرو پس از انحراف از مسیر آتش گرفته است، افزود: در این حادثه راننده که اهل کازرون بوده و چهار سرباز جان باختند.

چهارشنبه شب گذشته مقارن ۱۳ اردیبهشت، خودرو حامل ۴ سرباز وظیفه و یک کادر پایور اهل کازرون که از مرکز آموزش ۰۷کازرون ارتش عازم خوزستان بودند در محور جایزان – رامهرمز  پس از انحراف و واژگونی از مسیر، آتش گرفته و در این حادثه راننده که اهل کازرون بوده و چهار سرباز جان باختند.

جمع شدن بخارات «لایت اند» علت آتش سوزی پتروشیمی بیستون

در این حادثه هر ۴ سرباز مرکز آموزش ۰۷کازرون ارتش که پس از پایان دوره آموزشی قصد داشتند به خانه بازگردند به همراه راننده از کارکنان پایور مرکز آموزش ۰۷ (کادر) اهل کازرون که سوار بر خودروی شخصی این فرد شده بودند جان باختند.

علی فهیم زاده، محمدامین کشوری و رضا جمالی منش عبدولی سربازانی هستند که در این تصادف فوت کرده اند و هویت آنها مشخص شده است.

در بررسی‌های اولیه پلیس راهور علت حادثه خستگی و خواب آلودگی راننده قلمداد شده و به گفته افسر پلیس راهور بعد از اینکه خودرو با گاردریل برخورد کرده بر اثر شدت حادثه دچار حریق می‌شود که هر ۵ سرنشین خودرو جان خود را از دست می‌دهند.

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۲ / ۱۰۰
شیرین کاری این نوجوان را به کام مرگ کشاند+تصاویر

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

جزییاتی تازه از قتل روحانی ماهشهری؛ شرور سابقه دار برای خرید مواد مخدر درخواست اسنپ داده بود

جزییاتی تازه از قتل روحانی ماهشهری؛ شرور سابقه دار برای خرید مواد مخدر درخواست اسنپ داده بود

با دستگیری قاتل حجت الاسلام حمزه اکرمی، جزییات بیشتری از حادثه قتل این روحانی بدست آمده است.