خانه / اخبار / اخبار سیاسی / سخنرانی مسیح علینژاد برای ارواح با عکس مهسا امینی
تصویر سخنرانی مسیح علینژاد برای ارواح با عکس مهسا امینی | شوی تبلیغاتی مسیح علینژاد در سالن خالی با لیوان‌های شسته!

سخنرانی مسیح علینژاد برای ارواح با عکس مهسا امینی

۷۹ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو، تصویری از مسیح علینژاد با نشان دادن عکس مرحومه مهسا امینی در سازمان ملل و درست در جایگاهی که سخنرانی‌های رسمی مقامات کشورها صورت می‌گیرد در صفحه او و «رفیقرسانه‌»هایش منتشر و اینطور وانمود شده که او در جایگاه ویژه سخنرانی کرده و از قضا تصویر مهسا را هم به حضار نشان داده است ولی وجود صندلی‌های خالی در سالن و البته وجود سینی لیوان‌های تازه شسته شده در پشت سر او به سوژه‌ای مسخره‌آمیز در فضای مجازی تبدیل شده است.

  شوی تبلیغاتی مسیح علینژاد در سالن خالی با لیوان‌های شسته!

برخی می‌گویند مسیح علینژاد فقط برای یک کار تبلیغاتی در مقابل دوربین‌ها به پشت تریبون ویژه سازمان ملل رفته، برخی اعتقاد دارند این عکس پیش یا بعد از مراسم و در سالن خالی گرفته شده و برخی هم می‌گویند پای فتوشاپ در میان است.

جزئیات کامل محکومیت احسان پیربرناش و بیتا حقانی نسیمی

با تماشای فیلم کامل این نشست، مشخص می‌شود مصی علینژاد در نشست به اصلاح روزنامه‌نگاران، هیچگاه برای سخنرانی به سکوی تریبون اصلی نرفته و اصلا اجازه چنین کاری را نداشته است.

سازوکار این برنامه اینطور بوده که افراد دعوت شده به صورت نوبتی و در گروه‌های ۶-۷ نفره وارد سالن می‌شوند و در قسمت پایینی (و نه قسمت سخنرانان ویژه که علینژاد در آنجا عکس گرفته است) دقایقی وقت دارند تا صحبت کنند و از همانجا نیز خارج شده‌اند. حتی در برنامه زمان‌بندی شده این برنامه نیز چیزی از سخنرانی جداگانه علینژاد دیده نشده است.

مورد دیگری که جای ابهام دارد، این است که چرا صندلی‌های پشت سر مصی علینژاد خالی است، این موضوع شائبه تبلیغاتی بودن این عکس را در سالن خالی تقویت می‌کند.

واکنش متفاوت رهبر انقلاب به تبریک تولدشان | این حقیر اصلا ...

البته در این مورد می توان کج‌سلقگی عکاس را هم مدنظر داشت که سینی لیوان‌های شسته شده را موقع عکس‌برداری از آنجا برنداشته است.

مصی علینژاد خودش اعلام کرده عکس مهسا را در همان تریبونی که رئیسی تصویر حاج قاسم سلیمانی را بالا برده است، به نمایش گذاشته است تا مرحله جدیدی از خودبزرگ‌پنداری را در سطح سازمان ملل اجرا کند! شاید برای اینکه از لحاظ بصری این مساله را در ذهن مخاطب ثبت کند که من در قد و قواره‌های رئیس جمهور بعدی ایران در فردای آزادی! هستم.

حکم اعدام برای ۴ عضو شبکه اراذل و اوباش مرتبط با رژیم صهیونیستی |

حرکتی که بیشتر شبیه به یک شو تبلیغاتی است که البته عجولانه و نابالغ صورت گرفته تا  دستمایه تمسخر در فضای مجازی شود. با حضور صندلی‌های خالی و لیوان‌های شسته و یک عکاس حواس‌پرت!

منبع: تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

تدبیر نظام برای گرفتن انتقام شهدای جنایت تروریستی اسرائیل + جزئیات

تدبیر نظام برای گرفتن انتقام شهدای جنایت تروریستی اسرائیل + جزئیات

فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بسیار اصرار دارد ایران را درگیر جنگ کند، گفت: تدبیری که در نظام اسلامی دیده شد این بود که ما در هر حال انتقام شهدایمان را خواهیم گرفت اما با تدبیر و عقلانیت.