خانه / اخبار / اخبار بازیگران وچهره ها / آمنه سادات ذبیج پور خبرنگار جنجالی صدا و سیما ازدواج کرد!
آمنه سادات ذبیج پور خبرنگار جنجالی صدا و سیما ازدواج کرد!

آمنه سادات ذبیج پور خبرنگار جنجالی صدا و سیما ازدواج کرد!

۸۷ / ۱۰۰

در گزارش آمنه سادات ذبیج پور از حضور رئیس جمهور عراق در تهران که شب گذشته از اخبار ۲۰:۳۰ پخش شد، حلقه ای در دست چپ او به چشم می خورد.

ازدواج آمنه سادات ذبیح پور

آمنه سادات ذبیج پور که در دولت قبل، گزارش‌ های حوزه امنیت و افشاگرانه را منتشر می‌ کرد، در دولت جدید خبرنگار دولت شده و گزارش‌ هایی از حیاط پاستور و برنامه‌ های سید ابراهیم رئیسی تهیه می‌ کند.

به گزارش اسکیمو،گرچه شهرت آمنه سادات ذبیج پور به گزارش های حوزه امنیتش بازمی گردد اما او فعالیت پرحاشیه ای هم در توییتر دارد و بارها، به ویژه از زمان ناآرامی های سال گذشته ی کشور با توییت های خود خبرساز شده است.

جدیدترین مورد از حواشی توییتری ذبیح پور واکنش وی به ماجرای حضور بدون حجاب پانته‌آ بهرام، بازیگر سریال «پوست شیر» در اکران عمومی این مجموعه ی شبکه نمایش خانگی بود که با واکنش های زیادی رو به رو شد.

عکس های جذاب خاله شادونه در ظهر عاشورا ! / عمرا ملیکا زارعی را بشناسید !

ذبیح پور در توییتی نوشت قصد تماشای سریال «پوست شیر» را داشت اما با کشف حجاب پانته‌آ بهرام دیگر این سریال را نخواهد دید!

ازدواج آمنه سادات ذبیح پور

بیوگرافی آمنه سادات ذبیج پور

آمنه سادات ذبیح پور متولد سال ۱۳۶۳ در تهران است.

در سال ۸۲، زمانی که ۱۹ سال داشت وارد باشگاه خبرنگاران جوان شد. نام وی با پیوستن به اخبار ۲۰:۳۰ و تهیه ی گزارشات سیاسی بحث برانگیز برای این بخش خبری به بر سر زبان ها افتاد. او در اسفند ۱۴۰۰ به عنوان سرپرست سردبیری گروه رسانه‌ های فارسی‌ زبان بیگانه صدا و سیما منصوب شد.

ازدواج آمنه سادات ذبیح پور

در سال ۹۲، در پایان دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، طی مراسمی از خبرنگاران حوزه دولت تقدیر به عمل آمد که در آن از ذبیح پور نیز به عنوان برترین و رکوردارترین خبرنگار دوره ی ۸ ساله ی دولت های نهم و دهم تجلیل شد.

در سال ۹۸ یک زندانی سیاسی ذبیح پور را به بازجویی و اخذ اعتراف اجباری از وی متهم کرد.

امیر تتلو به ایران مسترد و دستگیر شد + اولین عکس از خواننده جنجالی پس از استرداد

سپیده قلیان که در جریان اعتراضات سال ۹۷ کارگران هفت تپه بازداشت و در مستندی به نام «طراحی سوخته» اعترافاتش در بخش خبری ۲۰:۳۰ پخش شده بود، بعد از آزادی موقت در توییتی اینگونه مدعی شد: «در مراحل تولید مستند “طراحی سوخته”، شخص خانم آمنه سادات ذبیح‌پور، در اتاق بازجویی حضور داشت تا پس از ساعت‌ها شکنجهٔ جسمی و روحی، متنی را که از قبل آماده کرده بود، برای خواندن در مقابل دوربین، در اختیار ما بگذارد.»

ازدواج آمنه سادات ذبیح پور

آمنه سادات ذبیج پور در پاسخ به ادعای قلیان، ضمن تکذیب دیدار رو در رو با وی تأکید کرد که تنها بازجوی قلیان را در تهران دیده بود.

عکس متفاوت از الهام چرخنده در عید !

آبان ماه ۱۴۰۱ وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده چند تن از چهره های صدا و سیمای جمهوری اسلامی از جمله آمنه سادات ذبیح پور را به اتهام پخش اعتراف اجباری از بازداشت‌ شدگان تحریم کرد. وی ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۱ نیز به اتهام نقض حقوق بشر از سوی اتحادیه اروپا تحریم شد.

منبع:روزیاتو

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۸۷ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

کل کل یکتا ناصر و همسر سابقش در اینستاگرام | کنایه سنگین منوچهر هادی به یکتا ناصر غوغا کرد

کل کل یکتا ناصر و همسر سابقش در اینستاگرام | کنایه سنگین منوچهر هادی به یکتا ناصر غوغا کرد

در ادامه استوری عجیب یکتا ناصر و همسر سابقش را مشاهده می کنید.