خانه / اخبار / اخبارحوادث / دستگیری دختر دانش‌آموز در پرونده قتل دوستش
دستگیری دختر دانش‌آموز در پرونده قتل دوستش

دستگیری دختر دانش‌آموز در پرونده قتل دوستش

۴۶ / ۱۰۰

  لو رفتن ماجرا با استوری اینستاگرام و خوکچه هندی!

به گزارش اسکیمو،روز دوم اسفندماه ۱۴۰۱ یکی از شهروندان هنگامی که از یکی از بخش‌های خلوت پارک نهج البلاغه واقع در غرب تهران عبور می‌کرد از پشت شمشادها صدای ناله ضعیفی را شنید. وقتی شمشادها را کنار زد دختر جوانی را دید که بر اثر اصابت ضربات چاقو به‌شدت مجروح و دچار خونریزی شده بود. او با اورژانس تماس گرفت اما امدادگران وقتی رسیدند که دختر جوان به‌دلیل شدت جراحات وارده جانش را از دست داده بود.

از همان زمان تلاش‌ها برای رازگشایی از این جنایت مرموز آغاز شد و کارآگاهان جنایی از طریق گوشی موبایل مقتول موفق شدند هویت او را کشف کنند. دختر جوان ۱۸سال داشت و آنطور که خانواده‌اش می‌گفتند هنگام خروج از خانه گفته بود که با یکی از دوستانش در پارک قرار دارد اما هیچ‌کس نمی‌دانست که این فرد چه‌کسی است.

16 قربانی در حریق معدنی در قزاقستان

با وجود اینکه هیچ سرنخی در این جنایت وجود نداشت ولی کارآگاهان به چند نفر مظنون شدند و به تحقیق از آنها پرداختند اما تحقیق و بررسی اظهارات همه مظنونان نشان داد که همگی بی‌گناهند. با وجود این، تجسس‌ها در شاخه‌های دیگری ادامه یافت.

در ادامه مأموران به تحقیق درباره زندگی خصوصی مقتول پرداختند و پی بردند که او از یک خوکچه هندی به‌عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌کرد. همچنین معلوم شد که او به‌خاطر این حیوان خانگی با دختر جوانی دوست شده بود که او نیز خوکچه هندی داشت و به همین دلیل رابطه آنها صمیمی‌تر شده بود.

ادامه بررسی‌ها در این‌باره حاکی از آن بود که دوست مقتول مدتی قبل از او مبلغ ۲میلیون تومان قرض گرفته اما به او پس نداده بود و همین موضوع به اختلافی بین آنها تبدیل شده و حتی چند مرتبه کار به زد و خورد بین ۲ دختر جوان کشیده شده بود.

تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او

تحقیقات همچنین نشان داد پسری که مدتی قبل با مظنون ارتباط داشت، با او قطع رابطه کرده و با مقتول دوست شده است که این هم می‌توانست اختلاف بین آنها را عمیق‌تر کرده باشد.

از سوی دیگر شواهدی به‌دست آمد که نشان می‌داد دوست مقتول مدتی پیش در استوری اینستاگرامش نوشته بود: «منو به خاطر سکوتم قضاوت نکن. کسی نقشه قتل رو از قبل اعلام نمیکنه!» کنار هم قرار دادن این یافته‌ها باعث شد که دستور بازداشت دوست مقتول صادر شود.

وقتی دختر جوان درباره دست داشتن در جنایت در پارک نهج‌البلاغه تحت بازجویی قرار گرفت، قتل دوستش را انکار کرد و گفت بی‌گناه است.

مظنون که سال آخر دبیرستان است، در این تحقیقات به قاضی محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی گفت: ما چون هر دو خوکچه هندی داشتیم با یکدیگر دوست شده بودیم و مدام با هم تماس داشتیم. حتی خوکچه‌های‌مان را با هم به دامپزشکی می‌بردیم و دلیلی نداشت که بخواهم دست به چنین کاری بزنم.

دعوت قاتل به خانه مجردی دختر تنها در تهران!

او در ادامه گفت: شب حادثه یکی از دوستانم با من تماس گرفت و این موضوع را خبر داد. خودم هم وقتی استوری دوستان مشترک‌مان را کنترل کردم فهمیدم که این دوستم در پارک به قتل رسیده است. من بی‌گناه هستم و دوستم را نکشته‌ام.

براساس این گزارش با وجود انکارهای دختر جوان، او هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

منبع: ایران

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۴۶ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

پسری ۱۹ ساله پدرش را به قتل رساند

پسری ۱۹ ساله پدرش را به قتل رساند

 فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری جوان ۱۹ساله‌ای خبر داد که با شلیک گلوله پدر ۴۸ساله‌اش را به قتل رسانده بود.