کد خبر : 71357
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 - 11:20
568 بازدید بازدید

انشا روز معلم | ۹ انشا ، مقاله و متن ادبی در مورد روز معلم

انشا روز معلم | ۹ انشا ، مقاله و متن ادبی در مورد روز معلم

در این بخش چند انشا روز معلم د و مقام معلم را جمع آوری کرده ایم.

فهرست مطالب

۸۶ / ۱۰۰

  اسکیمو:در آستانه ۱۲ اردیبهشت ماه و روز معلم چند انشا روز معلم ، در مورد مقام و منزلت معلمان ، اهمیت شغل معلمی و شهادت استاد مطهری در این روز گردآوری کرده ایم که با عشق و احترام به همه معلمین دلسوز و مهربان این سرزمین تقدیم حضور شما میکنیم . امیدواریم مورد استفاده شما دانش آموزان عزیز در پایه های مختلف تحصیلی قرار بگیرد.

انشا در مورد روز معلم به زبان ادبی 

۹ انشا ، تحقیق ، مقاله و متن ادبی در مورد روز معلم 

انشا-روز-معلم-۱

انشا در مورد روز معلم شمار یک

موضوع انشا : روز معلم ( به زبان ادبی )

مقدمه :

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشتن در مورد بعضی موضوعات سخت است ، مثل نوشتن از مهر مادری یا نوشتن از عشق پدر و حالا اینجا نوشتن از معلم و مقام معلم …

مقاله روز معلم چه روزی است ؟

متن انشا : 

ما انسان ها موجودات فراموش کاری هستیم .

این است که باید مدام بعضی چیز ها به ما یاد آوری شود.

شاید نامگذاری بعضی مناسبت ها به همین دلیل باشد.

که ما به یاد آوری کند باید قدردان محبت های کسانی باشیم که زندگی را به ما می آموزند .

امروز که با نامگذاری سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم بهانه ای پیدا کرده ایم

تا از قدردان محبت های بی دریغ معلمان خود باشیم میخواهم از تو بنویسم . از تو ای معلم …

هر کس در این دنیا شغل و وظیفه ای دارد .

انشا روز معلم

اما چطور میتوان معلمی را شغل دانست ؟

مگر میتوان این همه ایثار و فداکاری و زحمت و دلسوزی را شغل به حساب آورد ؟

مگر محبت مادرانه تو و سخت کوشی های پدرانه ات را میتوان چرتکه انداخت

و در نهایت حساب و کتاب و کرد و مزد آن را پرداخت ؟

نه معلم عزیزم …

ما دانش آموزانت، بهتر از هر کسی میدانیم که معلمی برای تو تنها یک شغل نیست .

معلمی برای تو عشقی است شبیه عشقی که پیامبران برای هدایت انسان ها داشتند.

معلمی برای تو رسالتی است سنگین و الهی …

معلی برای تو مسئولیتی است که برای آن  هر چه در چنته داری

از جان و روح و روان و جوانی ات صرف میکنی .

تا از یک کودک بی مسئولیت سر به هوا … یک مرد یا زن بالغ و عالم و مفید بسازی ….

مهم تر از آن تو آمده ای تا از ما «انسان » بسازی .

مقاله روز معلم مقطع ابتدایی
انشا روز معلم

نتیجه گیری : 

معلم عزیزم … میدانم همه سخت گیری ها ، دعوا ها ، جدیت ها یت برای رشد و پیشرفت من است و من از صمیم قلب قدردان زحمات عاشقانه تو هستم و مقام بلند استادیت را ارج مینهم .

معلم عزیزم روزت مبارک باد.

انشای زیبا از زبان دانش آموز برای معلم

انشا روز معلم (۲)

انشا در مورد روز معلم شمار دو

موضوع انشا : مقام بالای شغل معلمی   

مقدمه :

هرکدام از انسان‌ها هر شغلی که داشته باشند، از مقام و منزلت خاصی برخوردار هستند. در این میان شغلی هست که مقامش از همه مشاغل بالاتر است چرا که شغل انبیا است، بله! مقام معلم بسیار والا است و من این انشا را به مناسبت روز معلم به آموزگار مهربانم تقدیم میکنم .

انشا در مورد روز معلم طنز

متن انشا : 

معلم همان کسی هست که در روز اول مدرسه برای ماندن پیش آن گریه می‌کردیم و در نهایت در روز آخر مدرسه برای جدایی از آن نیز باز گریه می‌کنیم گریه روز اول برای ترسیدن و تنها ماندن پیش افراد ناشناس است و گریه آخر برای جدایی از معلمی مهربان و دلسوز که به ما علاقه بر آموزش و علم آموزش و ایثار و فداکاری و مهربانی و از خود گذشتگی داد.

متن ادبی زیبا به مناسبت وفات حضرت ام البنین ( س )

معلم که به ما درس زندگی داد. زندگی‌ای که سراسر فراز و نشیب‌هایی دارد که تنها با یادگیری و آموزش و تجربه دیگران می‌توان آن را سپری کرد که معلم بهترین آموزش دهنده این موضوع است.

انشا روز معلم کوتاه
انشا روز معلم

معلم مادر دوم همه دانش آموزان است. برای دانش‌آموزانی خود ناراحت می‌شود و در کنار آن همراه آنها خوشحال می‌شود. همچنین کودکی با آنها بازی می‌کند و هنگام مریضی آنها برایشان مادری می‌کند و دلواپس و نگران آینده دانش آموزان یا معلم پرورش دهنده همان کودکی است که در آینده نقشی مهم در جامعه ایفا می‌کند و به گونه‌ای آینده سازی مملکت خویش هست.

متن ادبی روز معلم

معلم به دانش‌آموزان یاد می‌دهد که چگونه در زندگی فردی مفید باشند و با تلاش و کوشش باعث پیشرفت جامعه خود شوند. او دانش‌آموزان را با دنیای بزرگ آشنا می‌کند و تاریخ گذشتگان را به آنها می‌آموزد تا از آن درس عبرت بگیرند و آنها را با کوه‌ها و دریاها آشنا می‌سازد تا استقامت و عظمت را بیاموزند.

انسان‌ها در طول زندگی احتیاج به یک معلم و راهنما دارند تا شمع راهشان گردد و آنها را از نادانی و جهل دور سازد. به همین سبب معلم شغل انبیا بوده و شغلی مقدس است .

نتیجه گیری : 

همه ساله روز ۱۲ اردیبهشت را به مناسبت روز معلم جشن می‌گیرند تا از معلم خود سپاسگزاری کنند. من نیز در پاس داشتن مقام معلم این روز را به همه معلمان تبریک می‌گویم.

انشا در مورد روز معلم کلاس چهارم

انشا روز معلم (۳)

انشا در مورد روز معلم شمار سه 

موضوع انشا : انشا ادبی در مورد روز معلم

مقدمه :

به نام خداوند هستی ، انشای خود را با این شعر زیبا آغاز میکنم …

درس معلم گر بود زمزمه محبتی
جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را

متن انشا : 

انشای امروز در مورد روز معلم و درباره موضوعی بسیار با اهمیت است، چراکه روز معلم روزی برای قدردانی از یکی از انسان‌های مهم زندگی ما است.

معلم‌ها دقیقاً همان کسانی هستند که با دقت و مواظبت جوانه ذاتی انسان را می‌پرورانند و راه درست را به او نشان می‌دهند و زمانی که او را به درختی مقاوم تبدیل کردند، در مسیر اصلی خود رها می‌کنند تا بارور شود. معلم‌ها سرشارند از حس عشق و محبت و صبر و استقامت. مانند مادری مهربان کودک را نوازش می‌کند، به او درس می‌دهد و او را بزرگ می‌کند.

انشا روز معلم کودکانه

معلم گاهی مانند پدری سخت گیر دانش‌آموز را به جلو هل می‌دهد و گاهی او را مورد سرزنش قرار می‌دهد و آنگاه که کودک بزرگ شد و پا گرفت و راه افتاد در گوشه‌ای می‌نشیند و اوج گرفتن او را تماشا می‌کند، معلم‌ها همان پیله‌ای هستند که به دور کرم ابریشم می‌پیچند و آن را در قنداق خود و در آغوش خود نگاه می‌داند، دقیقاً مانند سپری در مقابل سرما و گرما و در مقابل سختی‌ها حفظ می‌کنند و آنگاه کرم که بال گرفت و بال‌های رنگارنگ خود را گشود از پروانه جدا می‌شود و اوج گرفتن او را نظاره می‌کند.

انشا روز معلم شعر

معلم‌ها دل بسیار دریایی و بزرگی دارند، هر سال مجبورند تکه‌ای از وجود خود را رها کنند و او را به دیگری بسپارند، مگر اینطور نیست که معلم‌ها هر بار به هر دانش آموز قسمتی از وجود خود را تقدیم می‌کنند، از خود به آن‌ها محبت و عشق، نوع دوستی، فداکاری و ایثار را ایثار می‌کند؟

انشای روز معلم
انشا روز معلم

و در نهایت بعد از گذر سال‌ها، زمانی که تمام وجود خود را صرف کودکانش کرد و هربار بخشی از جوانی‌اش را به آنها بخشید و زمانی که آن‌ها را جوان و بزرگ ساخت و خودش پیر و چروکیده شد در حالی که همه کودکانش او را ترک کرده اندو هر کدام به سمت زندگی خود رفته اند. آیا معلمی شغل انبیاء نیست؟

انشا در مورد روز معلم کوتاه

نتیجه گیری : 

و این همه که گفتم گوشه‌ای از دلایل اهمیت روز معلم بود … به این دلیل و هزارن دلیل دیگر است که هر دانش‌آموز باید روز معلم را ارج بنهد.

انشاء در مورد روز معلم

انشا روز معلم (۴)

انشا در مورد روز معلم شمار چهار 

موضوع انشا : تشکر و سپاس از معلم ( معلم عزیزم دوستت دارم )

مقدمه :

با نام خداوند که خود نخستین معلم آدمیان است انشای خود را آغاز میکنم.

متن انشا : 

دوست دارم امروز که روز معلم است در انشایم بگویم که چقدر به دانستن نیازمندم و شما تنها کسی هستید که می‌توانید دانایی را به من هدیه دهید. کلاس به واسطه حضور شما متبرک می شود… برترین طواف معلم سعی میان شاگرد و تخته سیاه است و این طواف زیباترین لحظه‌های زندگی‌تان را می سازد. محراب شما کلاس درس است آنجا که معبدیست راستین برای رسیدن به افق‌های دور خدایی شدن.

انشا برای روز معلم

معلم ای که نفس‌های شما زندگی‌ام را طراوت می‌بخشد و ساحل نگاهتان دلم را آرامش، حرفهایتان چون جواهر بر صندوقچه ذهنم به یادگار می‌ماند و پرنده ذهنتان نامه‌رسان عشق و محبت است.

ای که صفای روح هستید و صبوریتان به قامت سرو، دلتان به صافی آینه و دستانتان یاری‌گر راه‌های دشوار زندگی‌ام است با چشمانم می‌بینم که چون شمع می‌سوزید و با گوش‌هایم می‌شنوم که صدایتان آرام آرام رسم دوستی را در گوشم زمزمه می‌کند، با قلبم حس می‌کنم که تپش ثانیه‌ها را آرام کرده‌اید، که با گچ و تخته روزهای درس را برایم خاطره‌ای جاودانه می‌کنید.

انشا راجب روز معلم

ای که با خنده‌هایتان کوله باری از غم را از دوشم بر می‌دارید، ای پنجره رو به دریای من، من با دروس شما با راز موفقیت آشنامی‌شوم، با آداب زندگانی انس می‌گیرم و به تماشای بهار می‌رسم.

متن درباره اعتیاد به مواد مخدر با جملات سنگین و تاثیر گذار

ای که مهرتان از خورشید تابان هم تابان‌تر است، من با ضرب و حساب شما قضیه تالس را درک می‌کنم و با مساحت و حجم شما زمین را می‌شناسم. دفترچه خاطرات زندگی را با شما شناختم و می‌دانم که با یاد معلم عزیزم آن را به پایان می‌رسانم.

انشا درمورد روز معلم کوتاه

ای که با تمام توانایی‌هایتان تارهای وجودم را به صدا در آوردید و خواندن غزل با خدا بودن را به من آموختید و در سخت ترین لحظات زندگی، سرود سرسبزی را در وجود سرو سرودید.

ای ساحل در سکوت مانده پرهیاهو، ای معلم عزیزم! می‌دانم گوشه‌ای از سخنان گهربارتان را با هدیه کوچک انشای تبریک روز معلم جبران نمی‌توانم بکنم اما از اعماق وجودم از ته قلبم می‌گویم: دوستتان دارم.

مقاله در مورد روز معلم

انشا روز معلم (۵)

انشا در مورد روز معلم شمار پنج

موضوع انشا : روز معلم 

مقدمه :

” معلمی شغل نیست؛ معلمی عشق است. اگر به عنوان شغل انتخابش کرده ای رهایش کن و اگر عشق توست، مبارکت باشد! ” این جمله ای بود که معلم بزرگوار ، شهید محمدعلی رجایی گفتند. آری معلمی عشق است و اگر این عشق نباشد، تحمل سختی های آن بسیار دشوار خواهد بود.

مقاله روز معلم به زبان به زبان ادبی

متن انشا : 

“معلم” همان طور که از نامش پیداست،علم را می آموزد؛ علمی که انسان را از جهل و شقاوت دور می سازد و چراغ دانایی را در وجودش می افروزد. معلم بزرگ دیگری که از لحاظ دینی و علمی خدمت فراوانی به جامعه و انسان هایش کرده، شهید مرتضی مطهری است؛ معلمی دانشمند و عالمی فرهیخته که با سخنانش مسیر رسیدن به سعادت را برای خیلی ها فراهم نمود و هنوز هم با مطالعه ی آثار گرانبهای ایشان می توان به علم مفیدشان پی برد.

انشا درباره ی روز معلم

معلم ها همچون چراغی هستند که با روشنی وجودشان، تاریکی جهل را دور و با گرمای محبتشان، عشق را تعلیم می کنند. و چه خوب است بدانیم که اولین و بهتریم معلم عالم، خداست. خدایی که پیامبرش را از علم و دانش خویش بهره مند ساخت و وظیفه معلمی بندگانش را نیز به عهده او گذاشت. خداوند به پیامبرش فرمود: اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ؛ بخوان به نام پروردگارت که آفرید. و خداوند به بشر آموخت که برای رسیدن به رستگاری باید علم بیاموزد و خود نیز پیامبرانی را مامور کرد تا دستور خویش را اجرا کنند و دانش را به بندگانش بیاموزند.

مقاله روز معلم دبیرستان

نتیجه گیری : 

در پایان انشا میگویم که از نظر من معلم ها مامور خداوندند و خوشا بحال آن معلمانی که به خوبی از عهده وظیفه شان بربیایند و دانش آموزانشان را عاشق و عالم پرورش دهند.

مقاله در مورد روز معلم دبستان
انشا روز معلم

انشا روز معلم (۶)

انشا در مورد روز معلم شمار شش

موضوع انشا : معلم عزیزم روزت مبارک 

مقدمه :

شمع شدی ، شعله شدی سوختی ****** تا هنر خود به من آموختی

انشاء درباره روز معلم

متن انشا : 

معلم عزیز!  آن زمان که پای درست می نشستم و تو الفبای عشق  را به من می آموختی، دلم از گوهر کلمات خالی بود و من با انبوهی از حرف ها به خانه بر می گشتم و شبانگاهان، با یاد تو به خواب می رفتم. سال ها از آن لحظات شیرین می گذرد، ولی هنوز یاد و نامت دردلم زنده است و تو را می ستایم که همچون انبیا، به تعلیم و تربیت عشق می ورزی. آن زمان برایم از دانایی می گفتی، محبت را می آموختی و زندگی را هجا می کردی، و من در سایه سار وجودت پیش می رفتم و قدم امروز به احترام نامت قیام می کنم، در زلال کلماتت رها می شوم و حدیث زندگی را با تو مرور می کنم. از قدم برمی داشتم. تو بودی که دست مرا گرفتی تا در پرتگاه ها و لغزش گاه های زندگی نیفتم.

مقاله درباره روز معل

روز معلم ، روز بزرگداشت عشق و ایثار است. تجلیل از کسانی که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می کردند. خود لحظه لحظه می سوختند و با دانش خویش، جامعه را می ساختند و فردایی باشکوه را نوید می دادند.

امروز، روز بزرگداشت کسانی است که الف قدّشان، در راه تعلیم خوبی ها خمیده شد. روز پاسداشت عزیزانی است که در سنگر علم و دانش، سربازانی با اخلاص و دانشمند تربیت کردند. امروز، روز یاد کردن از گمنامان , چندین سال است بهانه مقدس شهادت معلمی بزرگ و فرزانه، استاد شهید مطهری رحمه الله دست مایه قدردانی و تجلیل از معلم شده است؛ معلمی که انسان ساز و فرداپرداز است و تکریم و تعظیم او، تکریم و تعظیم علم است.

انشا برای روز معلم

معلم، معمار قلب هاست و بذر نور در دل ها می افشاند. قدردانی و تجلیل از معلم، قدردانی از باغبانی است که هر صبح، سبدی از صمیمیت با خود به کلاس می برد و با انگشتان مهربان خویش، بر شاخه قلب ها فردا را پیوند می زند. معلم را توقع نام و نان نیست. این گمنام، هر روز از تنور داغ جانش، هزاران نان بر سفره گرسنه دل ها می بخشد و از علقمه قلبش، هزاران مشک به خیمه های عطش می رساند.

مقاله درباره روز معلم به زبان ساده و کودکانه

نتیجه گیری : 

تجلیل معلم، سپاس از انسانی است که هدف و غایت آفرینش را تأمین، و سلامت امانت هایی را که به دستش سپرده اند، تضمین می کند.

انشاء درباره روز معلم

انشا روز معلم (۷)

انشا در مورد روز معلم شمار هفت 

موضوع انشا : انشا به زبان ساده و کودکانه برای روز معلم 

مقدمه :

در کنار پنجره نشسته بودم و داشتم به درختان حیاط نگاه می کردم که ناگهان یادم آمد که روز معلم است و موضوع انشای این هفته هم روز معلم است.

دفتر خود را باز کردم و انشایم را نوشتم:

انشای برای روز معلم
انشا روز معلم

متن انشا : 

معلم مانند شمعی است که می سوزد و برای ما نور و گرما تولید می کند.

امسال اگر از کاروان اربعین جامانده ای، بیا برای خودمان روضه بخوانیم

معلم ما را خیلی زیاد دوست دارد‌‌‌‌٬

چون به ما درس می دهد و تلاش می کند که باسواد شویم تا درآینده بتوانیم کار خوبی پیدا کنیم.

معلم به ما درس زندگی کردن می آموزد

و به ما یاد می دهد که باید با همه و با خانواده خود مهربان باشیم.

او ما را مثل فرزندان خودش دوست دارد و به ما احترام می گذارد.

معلمی شغل پیامبران است.

انشاء برای روز معلم

چون آنها هم به مردم درس اخلاق و خوب زندگی کردن را یاد می دادند.

آنها می گفتند که خداوند انسانها را آفریده است

و برای اینکه آنها خوب زندگی کنند٬ نیاز به معلمانی خوب دارند.

پس ما هم برای اینکه خوب باشیم نیاز به معلم داریم.

بعضی از معلمان خیلی جدی و سخت گیر هستند .

آنها دشمن ما نیستند و اگر هم ما را دعوا میکنند ،

به خاطر این است که درس بخوانیم و چیزهای خوب یاد بگیریم و تنبلی نکنیم.

من معلمم را دوست دارم و دست او را می بوسم.

انشا درباره ی روز معلم

نتیجه گیری : 

روز ۱۲ اردیبهشت روزی است که آقای مرتضی مطهری شهید شدند

و بعد از آن، نام این روز٬ روز معلم شده است.

ما هر سال این روز را جشن می گیریم و به معلمان خودمان هدیه می دهیم.

معلم عزیزم روزت مبارک.

انشا دربارهی شهید مطهری

انشا روز معلم (۸)

انشا در مورد روز معلم شمار هشت 

موضوع انشا : روز معلم گرامی باد

این روز را به معلمینی تبریک می گویم که عمر خود را صرف تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین میکنند.  تا دنیایی خوب و زیبا و مملو از دانایی با خُلق احسن خلق کنند. دنیایی که از سیستم آموزشی آن افراد بی مسئولیت،  بدکردار و ظالم و… بیرون نیاید.

انشا درباره زندگینامه شهید مطهری

معلمینی که درس آزاد زیستن ، انسان زیستن ، درستکاری، رفتار شایسته، مسلمان زیستن، پاک زیستن ، طاهر بودن ، خدایی زیستن و مکارم اخلاق را به فرزندان آدم می آموزند.

کسانی که معلمی را شغل ندیده و خود را وقف بشریت کرده اند تا بشریت روی سعادت را ببیند و در لغزش گاه ها بتواند به خوبی عبوری موفقیت آمیز داشته باشند.

انشا کوتاه در مورد شهید مطهری

با این تعریف معلم بودن به گذراندن دروس آکادمیک بستگی ندارد و به انسان بودن بستگی دارد به این بستگی دارد که با رفتار خود درس داد نه با گفتار.

آن گاه است که می گویند معلمی شغل انبیاست (ص). انبیایی که انسان را به سوی جاده هدایت پیش بردند و همه جانبه زندگی او را تامین کردند. معلم امروز ما هم باید چون انبیا به شاگردان خود درس زندگی و انسانیت بدهد .

چه تربیت برای یافتن در یک حرفه و چه تربیت برای انسان زیستن. هر دو لازم است و با اهیت.

انشا در مورد استاد شهید مطهری

انشا روز معلم (۹)

انشا در مورد روز معلم شمار نه 

موضوع انشا : روز معلم چه روزی است ؟ 

مقدمه : 

در همه کشور ها برای بزرگداشت مقام مادر، پدر ، معلم و پزشک ، پرستار و … مناسبت هایی در طول سال انتخاب میشود تا بهانه ای برای تکریم و تقدیر از کسانی باشد که در زندگی ما انسان ها نقش های کلیدی و مهم و سازدنده دارند . یکی از این مناسبت ها روز معلم است . اما میخواهیم بدانیم چرا در ایران ۱۲ اردیبهشت روز معلم نام گرفته است ؟

مقاله روز معلم کودکانه

متن انشا : 

روز جهانی معلم : در سطح جهان و به پیشنهاد یونسکو روز ۵ اکتبر (۱۳ مهر) هر سال به عنوان روز جهانی معلم نامگذاری شده‌است. انتخاب ۵ اکتبر به عنوان روز جهانی معلم علت و مناسبت ویژه ای ندارد و تنها به این دلیل که بیانیه مشترک یونسکو و سازمان بین المللی کار پیرامون وضعیت آموزگاران روز پنج اکتبر ۱۹۶۶ امضا شده بود انتخاب شده است . این روز در بسیاری از کشور ها روز معلم است . این روز هم به عنوان تقدیر دانش آموزان از معلم و هم روزی که مشکلات معلمان مورد بررسی قرار میگیرد در جهان مطرح است.

اما در بسیاری از کشور ها از جمله ایران روز معلم در مناسبت متفاوتی برگزار و جشن گرفته میشود :

مقاله روز معلم دبستان

روز معلم در ایران :سابقه نامگذاری روز معلم در ۱۲ اردیبهشت به قبل از انقلاب برمی گردد، و مناسبت آن، کشته شدن یکی از معلمان به نام ابوالحسن خانعلی در روز ۱۲ اردیبهشت سال ۱۳۴۰ در تجمع اعتراض‌آمیز معلمان در میدان بهارستان بود.پس از واقعه ۱۲ اردیبهشت، حکومت طاغوت برای دلجویی از معلمین روز ۱۲ اردیبهشت را به یاد مرگ خانعلی روز معلم نام‌گذاری کرد .

اما پس از انقلاب اسلامی ایران در این روز اتفاق تلخ دیگری رخ داد ، در این روز گروه تروریستی فرقان شهید استاد مرتضی مطهری را ترور و به شهادت رساندند . کسی که آثار و روشنگری هایش مورد تحسین و تکریم بزرگان و روشنفکران و علما بود . این اتفاق تلخ در سال ۱۳۵۸ دلیلی بود که  مجددا روز ۱۲ اردیبهشت روز معلم نام گرفته شود.

در این روز دانش آموزان سعی میکنند گوشه ای از زحمات معلم خود را جبران کنند و مقام والای معلمی را تکریم و تعظیم کنند.

مقاله روز معلم در افغانستان

نتیجه گیری : 

صرف نظر از این که روز معلم در چه روزی از سال برگزرا شود روزی است که به انسان ها مقام بزرگ معلمان و زحمات و فداکاری هایشان را یاد آوری میکند.

منبع :ستاره / دانش چی/ انشا سرا /آفتاب

میانگین ۴.۸ از ۵ - (۱۲۶ امتیاز)
۸۶ / ۱۰۰
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn