خانه / اخبار / اخبار سیاسی / حکم قصاص قاتل شهید “رحمان پور دهقان” پلیس خرم‌آبادی اجرا شد.
حکم قصاص قاتل شهید رحمان پور دهقان پلیس خرم‌آبادی اجرا شد.

حکم قصاص قاتل شهید “رحمان پور دهقان” پلیس خرم‌آبادی اجرا شد.

به گزارش اسکیمو، داریوش شاهون‌وند با اشاره به شهادت سرگرد رحمان پور دهقان با سلاح جنگی در حین انجام وظیفه اظهار داشت: پس از انجام تشریفات قانونی و تائید دیوان عالی کل کشور، سحرگاه پنجشنبه ۲۵ اسفندماه حکم قصاص قاتل شهید “رحمان پور دهقان” اجرا شد.

وی افزود: از جرائم این فرد مباشرت در قتل عمدی شهید پوردهقان به وسیله سلاح جنگی و اخلال در نظم عمومی از طریق ایجاد درگیری و تیراندازی با سلاح جنگی، حمل و نگهداری سلاح جنگی و مهمات، قدرت نمایی با سلاح گرم جنگی، تخریب عمدی خودرو پلیس و شرکت در منازعه دسته جمعی منجر به صدمه بدنی عمدی بوده است.

شایعه : ماجرای دختری که به خاطر فقط بی حجابی 74ضربه شلاق خورد؟

دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با بیان اینکه بلافاصله پس از وقوع قتل، رسیدگی سریع به این پرونده در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت، تصریح کرد: در نهایت پس از طی مراحل قانونی، حکم عامل قتل شهید رحمان پور دهقان  در محل زندان مرکزی خرم آباد با تشریفات شرعی و قانونی اجرا شد.

شاهون‌وند با هشدار به افراد مخل امنیت گفت: افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت و آسایش مردم را مورد خدشه قرار دهند بدانند ضمن برخورد قاطعانه دستگاه قضایی، اشد مجازات برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

 رحمان پور دهقان چگونه به شهادت رسید؟

شهید سرگرد «رحمان پوردهقان» مأمور کلانتری شماره ۱۷ خرم آباد، ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۰ حین مأموریت در شهر خرم‌آباد ناجوانمردانه مورد اصابت گلوله جنگی اشرار مسلح قرار گرفت‌ و پس از انتقال به بیمارستان شهدای عشایر به مقام والای شهادت نائل آمد.

توئیت امام‌جمعه لاهیجان: شهر داره سقوط می‌کنه!

در جریان این درگیری، پلیس لرستان موفق به دستگیری دو نفر از اشرار و اراذل و اوباش به همراه دو قبضه اسلحه شده است.

 

منبع: فارس

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گنبد آهنین

کاریکاتور/ گنبد آهنین یا آبکش آهنی

جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه حملات گسترده پهپادی و موشکی به اسرائیل را انجام داد که سیستم پدافند اسرائیل یا همان گنبد آهنین توانایی مقابله با آن را نداشت!